OBDplus araç takip cihazı  birçok araç takip uygulamasında kullanılmak üzere tasarlanmış  tam fonksiyonlu  bir gps araç takip sistemidir. OBDplus araç takip cihazında  harici cihazları kontrol ve takip etmek için  birçok giriş ve çıkış bulunmaktadır.  Obdplus taşıt takip cihazı birçok farklı aksesuarı desteklemektedir.  OBDplus üstün alıcısı sayesinde aracınızın   konumunu  gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

      Herhangi bir operatörden M2M kartı alıp cihaza taktığınız takdirde uygulama üzerinden cihazın size istediğiniz bilgileri gönderir.Bu M2M hatları aynı faturalı hatlar gibi aylık ortalama 5 ile 10 lira arasında bir ödemesi vardır.M2M sim kartlar diğer sim kartlardan farkı aranamaz mesaj gönderme ve ya alma işlemi gerçekleştirmez .Sadece adından da anlaşılacagı gibi makineden makineye iletişim sağlar. Bütün bu basit işlemlerden sonra aracınızı an ve an takip edebilirsiniz. OBDplus araç takip cihazının araç takibinin yanı sıra arıza tespit vs. birçok özelliği bulunmaktadır.  Obdplus ile  filonuzdaki  tüm araçların anlık konumunu alabilir  canlı takip yapabilirsiniz.  hareket halinde olmayan taşıtlarınızın  en son hareket ve durum bilgilerini hızlı ve kolay bir şekilde alabilirsiniz.  Obdplus anlık  takip ve bilgilendirme özelliği sayesinde  aracınız hareket halindeyken  anlık konumunu, hız, devir ve tüketim bilgilerini  rahatlıkla alabilirsiniz.

 

   Akıllı  araç takip sistemi ile aracınızın  motor sıcaklığını, yakıt seviyesini, akü voltaj değerlerini  alabilirsiniz. İsterseniz belirlediğiniz eşik  değerinde size uyarı gelmesini sağlayabilirsiniz.  OBDplus’ın bu özelliği sayesinde  aracınız seyir halindeyken  akü bitme problemine temelli çözüm bulmuş olursunuz.  Canlı takip ekranından  aracın anlık, günlük, haftalık, aylık  olarak yakıt tüketimini ve  katedilen yol miktarını hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.  Obdplus araç takip sistemi ile  aracınızın motor ve elektronik bölümündeki  son 5 hatayı görebilir  ve bu hatanın ayrıntılarını Türkçe olarak  görebilirsiniz. Anlık hata kodlarının Türkçe karşılığını   gördükten sonra bu hata kodlarını  uzaktan silebilirsiniz.  Taşıtınız yolda kalıp arızalandığında  uzaktan arıza teşhisi ile yardım edebilirsiniz. Gps araç takip ile aracınızın bakımını organize edebilirsiniz. Mükemmel, kapsama alanı en geniş olan OBDplus araç takip cihazı ile aracınız hep ilk günkü gibi kalsın.