Veri Güvenliği ve Gizlilik

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder. Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri sailguvenlik.com Alışveriş Sitesi tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz. sailguvenlik.com Alışveriş Sitesi

Gizlilik Politikamız

sailguvenlik.com alışveriş sitesinin yöneticisi ve hak sahibi olarak bu sayfada belirtilen özellikler yoluyla sailguvenlik.com sitesinin sağladığı güvenliği ve kişisel bilgilerin gizliliğini garanti etmektedir. Ödeme Gizliliği, Gönderim Gizliliği ve Teslimat Gizliliği: Ödemelerinizde ödeme yaptığınız yer kesinlikle dinleme cihazı olarak geçmez. Kart ile ödemelerde dekontunuzda kesinlikle dinleme cihazı ibaresi geçmez, Teslimatta ödemeli gönderilerinizde kesinlikle gönderen firma ve Fatura bilgilerinde gönderen firma olarak dinleme cihazı ibaresi bulunmaz.

Gönderimlerimiz kesinlikle gizlilik içerisinde, özel ambalajında, içeriği belli olmayacak şekilde paketlenir. Paket üzerinde içeriği yazmaz. Teslimatlar da Paketinizi Getiren firma (Kargo – Kurye) kesinlikle paket içeriğini bilmez. Hangi Kişisel Bilgilerinizi Saklanır? Sitemizi ziyaret etmeniz için sailguvenlik.com ‘a herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama ürünlerimizi sitemiz üzerinden sipariş edecekseniz, sitemize üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. sailguvenlik.com kullanıcıların kişisel bilgilerini iki temel amaç için saklar:

1. Sitemizle ilgili gelişmeleri ve duyuruları sizlere haber vermek 

2. Daha sonraki ziyaretinizde fatura, teslimat, vs. bilgilerinizi tekrar yazma zahmetinden sizi kurtarmak.

Size ait bilgiler (fatura adresi, teslimat adresi vs.) aşağıda kargo teslimatı ve kredi kartının bankadan onayı dışında şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sailguvenlik.com ’da o anda bir defaya mahsus kullanılacak olup, kayıt edilmez. Bu nedenle üçüncü şahıslar sailguvenlik.com ’un kayıtları üzerinden kredi kartı bilgilerinizi göremezler. sailguvenlik.com ´dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte teslimi için sipariş sırasında sizden istenilen yerlerde bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmiş olmanız gerekmektedir.

Kişisel Bilgilerin Gizliliği sailguvenlik.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünün teslimi için kullanılacak aracı firma (genellikle kargo/taşımacılık firması) ürünü teslim edebilmek için teslim edilecek kişi, adını ve teslim adresini bilmek zorundadır. Bu iki bilgi teslim için kullanılacak aracı firmaya verilir. Kredi kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gönderilir ve kaydı saklanmaz. Diğer Sitelere/Dış Sayfalara Link sailguvenlik.com, sponsorluk veren şirketlerin internet sitelerine çeşitli yollarla link sağlayabilir. sailguvenlik.com, link verdiği sitelerin bilgi kullanımı, çalışma ilkeleri, etik programcılığı ve gizlilik prensiplerinden sorumlu değildir. Kullanıcı istekleri/Geri Bildirimleri sailguvenlik.com, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgileri, site performansını ölçmek açısından saklamaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz. Siz de sitemiz ile ilgili her türlü istek, öneri ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz. İçerik Kullanımı sailguvenlik.com ´da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik, materyal ve fonksiyonlar, başka mecralarda kullanılamaz, çalışma şekli ve işleyişi hakkında izinsiz bilgi yayınlanamaz, sailguvenlik.com ’un izni olmadan internet sitelerine link verilemez. Kullanım Hakları sailguvenlik.com sitesindeki tüm içerik ve materyallerin kullanım hakkı, sailguvenlik.com Alışveriş Sitesi veya materyalin orijinal yaratıcısına aittir. Burada belirtilenin dışında, hiçbir materyal kopyalanamaz, tekrar üretilemez, dağıtılamaz, sergilenemez, yüklenemez, tekrar oynatılamaz, postalanamaz, verici yoluyla geçirilemez, dâhilen, fakat limitlenmemiş olarak, elektronik, mekanik, fotokopi, kayıtlı ve ya herhangi başka bir şekilde çoğaltılamaz. Bu tahdit hususunda acilen yüklediğiniz veya resmettiğiniz materyali imha etmek zorunluluğunu bulunmaktadır.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı; kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder. Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri sailguvenlik.com  Alışveriş Sitesi tarafından zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol ediniz.

NOT: SAİL GÜVENLİK FİRMASINDA ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİN TAMAMI GİZLİ KARGO İLE GÖNDERİLİR. KARGOYU BAKAN KİŞİ KARGONUN İÇİNDE NE OLDUĞU HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLAMAZ. ALIŞVERİŞ SIRASINDA VERDİĞİNİZ BİLGİLER BAŞKA KİMSE İLE PAYLAŞILMAZ. 

sailguvenlik.com Alışveriş Sitesi