0
0,0 TL
 x 

Sepet boş

Blog

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

       Günümüzde dışarıda çocuğumuzun üzerinden ayırmamaya müthiş bir özen göstermemiz gereken bir zamandayız . Alışveriş merkezlerinde, parklarda veya herhangi kalabalık bir ortamda birkaç dakikalık ihmal, dikkatsizlik meraklı çocukların kaybolmasına yol açabilirken; yanlız başlarına ailede uzak yerlere, eğlenmeye yada arkadaşının evine giden büyük çocuklarınızda da aklımızın kalmaması için çözüm olabiliyor.

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

 cocuk takip, cocuk izleme

      Çocuk takip cihazı , Sail Güvenlik tarafından çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir gps cihazıdır. Çift yönlü konuşma özelliği sayesinde  hem telefon hem de saat olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz akıllı bir saattir. Çocuklar için özel olarak üretilmiş mükemmel bir güvenlik aygıtıdır.

 

    Gelin şimdi gps akıllı kol saati, çocuk takip cihazının  özelliklerine ayrıntılı olarak değinelim. Kullanımı çok kolay olup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

çocuk, engelli güvenliğiGeçmişten günümüze özellikle de günümüz toplumunda kayıp, kaçırılma, cinayet, cinsel istismar ve daha sayamayacağım nice kötü, yüz kızartıcı olay ve durumlar gün geçtikçe maalesef ki artış göstermektedir.


Hergün manşetler dolusu yukarıda bahsetmiş olduğum haberleri okumakta, tüm tv kanallarında birçok haber dinlemekte, ve çevremizden binlerce olaylar duymaktayız. Bu gibi etkenler bizlerin hayata karşı daha dikkatli, daha hassas olmamızı sağlamaktadır.

Özellikle de engelli çocuğu , kardeşi , akrabası olan vatandaşlar daha korku içerisinde yaşamaktadırlar.
Engelli, doğuştan ya da sonradan zuhur eden sakatlık ya da hastalık (vücudun görsel, zihinsel, işlevsel ve ruhsal farklılıkları) öne sürülerek yaşamın birçok alanında kısıtlanan ve engellerle karşılaşan kişi demektir.


Anlaşılacağı üzre engelli insanların kendini savunması ve koruması maalesef ki daha zor hatta bazen imkansız olabilmektedir.
Sail Teknoloji olarak engelli yakınlarının içini rahatlatacak , rahat bir nefes almalarını sağlayacak kişi takip , ortam dinleme cihazı geliştirdik. Gps teknolojisi ile çalışmakta olan Sail Takip, ortam dinleme cihazı bir kibrit kutusu ebatlarında olup bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır. Kişi takip, dinleme cihazı ile cihazın bulunduğu ortamı çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz. Sail Takip dünyanın en profesyonel kişi takip, ortam dinleme cihazıdır. Bu cihaz ile ister dinleme, ister takip yapabilirsiniz. Sail takip cihazı sınırsız kapsama alanına sahiptir. Cihazın pil ömrü dinleme maksatlı kesintisiz kullanımlarda 4 ile 5 saat arasında değişim göstermekte , ara ara dinlemelerde ise 4 ya da 5 gün sürmektedir. Takip amaçlı kullanımlarda ise ara ara takiplerde 12 güne kadar pil ömrü vardır. Sail Takip Dinleme cihazı ; Turkcell , Avea , Vodafone oparetörlerinin tümü ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Sail Takip / Dinleme cihazı küçük tasarımı sayesinde her yere kolaylıkla sığabilir. İstediğiniz kişinin çantasına , cebine vs. koyabilir ve kolaylıkla kamufle edebilirsiniz. Kişi takip & dinleme cihazı gsm sinyalinin olduğu kısacası dünyanın herhangi bir yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Ülkemizde her yıl 20.000 civarında çocuk kaybolmakta, ve daha binlerce engelli engelsiz farketmeksizin çocugumuz, yakınımız kaybolma tehlikesi altındadır. Bizler elimizden geldiğince tüm tehlikeleri en asgari düzeye indirmekle yükümlüyüz. Sizlerde Sail kişi takip & Ortam dinleme cihazı ile tehlikelere karşı, sevdikleriniz için 1 - 0 galip başlayabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi almak için bize www.sailguvenlik.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Obd Plus nedir?

      Obd plus aracınızın Obd soketine takılan ileri düzey takip ve ekspertiz cihazıdır. Herhangi bir kurulum ve ayar gerektirmez. Kullanımı kolay ve pratiktir. Bütün ticari, binek ve ağır vasıta araçlarda kullanılır. Sail teknoloji firması tarafından geliştirilen bu cihaz günümüz teknolojisini en iyi kullanılarak dizayn edilmiştir. Her acıdan araç ve sizin dostunuzdur.

Obd plus yararları nelerdir?

      Obd plus aracınızın Obd girişine takıldığı andan itibaren araç ile alakalı bütün bilgileri size sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuza indirmeniz gereken uygulamadır. Bu sayede araç çalışma durumu, motor devri motor tork, hızı akü voltajı, motor sıcaklığı, motor arıza sinyalleri, varsa araç arıza göstergesi yani arıza sinyalleri silme ve bilgi alma. Bu cihazı kullanan herkes mutlu neden mi? Çünkü araç ile alakalı bütün verileri anında parmaklarının uçunda görüyor. Şoför kaza mı yaptı aracım nerde diye düşünmeye son. Veya arıza lambası yanıyor servise gitsem tonla para gidecek derdine son!

Page 1 of 17

İletişim & Destek

Satış ve destek:

0532 111 01 02 (pbx)

Adres: Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd.,

Galeria İş Merkz. No: 45,

Seyhan / ADANA

Sosyal Medyada Biz

Kampanyalarımız ve Yeni Ürünlerimizde Haberdar Olmak İsterseniz Bültene Abone Olun

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.