0
0,0 TL
 x 

Sepet boş

Blog

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

    1900 yılların başlarında büyük ülkeler artık gelecekteki savaşların meydanlarda göğüs göğüse olmayacaklarını düşünmeye başladır.1930’dan sonra soğuk savaş dönemi başladı. Bu dünyada daha önce yapılmamış bir savaş türüdür. Ülke başkanları düşmanlarını artık masada yenmeleri gerekiyordur. Durum böyle olunca başkanlar düşmanların özelliklerini konuşma şeklini nasıl bir hamle yapacağını öngörmek istediler. Bunun için kendi bilim adamlarından bir çözüm istediler. Bu çözüm için ortam dinleme cihazları geliştirmeye başladır. Günümüzde de hala bir savaş taktiği olarak kullanılan bu cihazlar oldukça gelişmiş düzeydedir ve hala gelişmeye de açıktır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

           Çocuklar doğası gereği meraklı bir yapıya sahiptir. Bu yüzden daha önce görmedikleri ya da  bilmedikleri şeylere doğru yönelirler. Örneğin ekmek almaya gönderilen bir çocuk yolda çocuklar için hazırlanmış bir park gördüklerinde aklındaki tek şey gidip daha  önce görmediği oyuncaklarla oynamaktır. Durum böyle olunca çocuk eve geç kalır ve aileler çocuğunu merak ederler. Bu bizim iyi senaryomuz, daha kötü durumlarla karşılaşılabilir. Bu durumlar çocuk kaçırılma çocuğun bir inşaat alanında mahsur kalma  ya da bilmediğiniz bir şehirde  çocuğunuzu kaybetmeniz gibi bir çok tehlikeli durumlar vardır.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Anne karnında iken anne ile başlayan sevgi bağı doğduktan sonra annenin ilgisi ve bakımı ile devam eder. Çocuk büyüdükçe anneden başka diğer insanları da sevmeye başlar. Sevgiyi keşfeder.    Çocuğun yaşayan diğer canlıları sevmesi ve onlara saygı duyması öncelikle onları tanımakla başlar.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

   

OBDplus araç takip cihazı  birçok araç takip uygulamasında kullanılmak üzere tasarlanmış  tam fonksiyonlu  bir gps araç takip sistemidir. OBDplus araç takip cihazında  harici cihazları kontrol ve takip etmek için  birçok giriş ve çıkış bulunmaktadır.  Obdplus taşıt takip cihazı birçok farklı aksesuarı desteklemektedir.  OBDplus üstün alıcısı sayesinde aracınızın   konumunu  gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Sayfa 1 / 15

İletişim & Destek

Satış ve destek:

0532 111 01 02 (pbx)

info@sailguvenlik.com

Adres: Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd.,

Galeria İş Merkz. No: 45,

Seyhan / ADANA

Sosyal Medyada Biz

Kampanyalarımız ve Yeni Ürünlerimizde Haberdar Olmak İsterseniz Bültene Abone Olun