0
0,0 TL
 x 

Sepet boş

Blog

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

İnsanlık tarihi boyunca hayvanlar ile insanlar iç içe olmuştur. İlkel çağlarda insan-hayvan ilişkisinin daha çok insanın ihtiyaçlarından doğduğunu söylersek yanlış olmaz.  Karnı aç olan, üşüyen, giyinme ihtiyacı hisseden insan, hayvanlardan faydalanmaya başladı. Daha sonra bu ilişkinin boyutu değişti...

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Günümüz şartlarında hepimiz çok yoğun hayatlara sahibiz. Ulaşmamız gereken yerler, yetiştirmemiz gereken işler ve daha birçok sorumluluklarımız var. Gün içerisinde yeterince meşgulken; evimize geldiğimizde genellikle yemek yemek, dinlenmek ve müzik dinlemek gibi isteklerimizin olması son derece doğaldır, ama evimizde evcil hayvan besliyorsak sorumluluklarımız da eve gelmekle bitmiyor. Evdeki dostlarımıza karşı yerine getirmemiz gereken görevlerimiz bizi bekliyor. Bu kadar çok sorumluluk karşısında tükenmişlik sendromu yaşamamak işten bile değil. Peki bu sorunlar karşısında neler yapabiliriz?

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Önceki makalelerimizde bahsettiğimiz gibi takip cihazlarının kullanım alanı çok geniştir. Örneğin; araç takip cihazı, çocuk takip cihazı, hayvan takip cihazı vb. olarak farklı alanlara ayrılmaktadır. Bu cihazlar, karşılaşılabilecek bazı büyük problemlerin çok kolay bir şekilde atlatılmasında büyük rol oynamaktadır. Özellikle kaybolma gibi baş gösteren bir sorunun, takip cihazları sayesinde kolaylıkla çözülebildiği görülmüştür. Öte yandan sadece sorunları çözmeye yönelik değil, normal koşullarda da sizlere yardımcı olmaktadır. Yani dilerseniz, sadece izleme amacıyla da kullanabilirsiniz. Böylelikle cihazın takılı olduğu faktörün konumu, yani nerede olduğu bilgisi ellerinizde olacak.

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

  Geçmişten günümüze kadar hayvan sahipleri hayvanlarını takip etmek ve korumak adına çeşitli yöntemlere başvurmuşlardır. Bunlar arasında en bilindik yöntemler; hayvanın boynuna zil takmak ve vücudunun belirli yerlerini boyamak, olarak bilinir. Fakat bu yöntemlerden hiçbiri çalınan bir hayvanı takip etmek için uygun değildir veya hayvanınız belirli bir alanın dışına çıktığında  size takip etme imkanı sağlamaz.

Page 1 of 22

İletişim & Destek

Satış ve destek:

0532 111 01 02 (pbx)

Adres: Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd.,

Galeria İş Merkz. No: 45,

Seyhan / ADANA

Sosyal Medyada Biz

Kampanyalarımız ve Yeni Ürünlerimizde Haberdar Olmak İsterseniz Bültene Abone Olun

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.