0
0,0 TL
 x 

Sepet boş

Blog

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazının kurulumundan bahsederek başlayalım; aldığınız SIM kartını cihaza takıp daha sonrasında karta kayıtlı olan numarayı telefonunuza kaydedin. Sail Track uygulamasını Google Play ya da App Store’dan telefonunuza indirip kurmanız gerekmektedir. Karta kayıtlı olan numarayı aradığınızda cihaz aktifleşecektir. Böylelikle başka herhangi bir kurulum gerektirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Son dönemlerde pek çok dinleme cihazı ve takip cihazının arttığını görmekteyiz.  Günümüzde sıklıkla başvurulan bu cihazlar sayesinde artık alternatifin artmasıyla birlikte daha iyisini ve daha kalitelisini seçmek siz alıcıların istekleri doğrultusundadır. Biz de bu isteklerinizi tek bir cihazda toplayarak Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı karşınıza çıktık.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

İnsanoğlunun varoluşundan günümüze kadar belli başlı temel ihtiyaçları bulunmaktadır. Maslow’ un oluşturduğu İhtiyaçlar Hiyerarşisi’ ne göre, temel ihtiyaçların ilk basamağını kuşkusuz, hayatta kalmamamızı sağlayacak fiziksel ihtiyaçlar (nefes, su, yemek, uyumak vs.) oluşturmaktadır. Varoluşumuzun ikinci elzem gerekliliği ise güvenlik ihtiyacıdır. Her şeyimiz tam olsa dahi güvenliğimiz tehlikede ise tamamlanmış, rahat bir şekilde yaşıyor sayılmayız.

Page 1 of 24

İletişim & Destek

Satış ve destek:

0532 111 01 02 (pbx)

Adres: Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd.,

Galeria İş Merkz. No: 45,

Seyhan / ADANA

Sosyal Medyada Biz

Kampanyalarımız ve Yeni Ürünlerimizde Haberdar Olmak İsterseniz Bültene Abone Olun

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın,
sizi arayalım.