0
0,0 TL
 x 

Sepet boş

Blog

Kullanıcı Oyu: 0 / 5

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil

Obd Plus nedir?

      Obd plus aracınızın Obd soketine takılan ileri düzey takip ve ekspertiz cihazıdır. Herhangi bir kurulum ve ayar gerektirmez. Kullanımı kolay ve pratiktir. Bütün ticari, binek ve ağır vasıta araçlarda kullanılır. Sail teknoloji firması tarafından geliştirilen bu cihaz günümüz teknolojisini en iyi kullanılarak dizayn edilmiştir. Her acıdan araç ve sizin dostunuzdur.

Obd plus yararları nelerdir?

      Obd plus aracınızın Obd girişine takıldığı andan itibaren araç ile alakalı bütün bilgileri size sunar. Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuza indirmeniz gereken uygulamadır. Bu sayede araç çalışma durumu, motor devri motor tork, hızı akü voltajı, motor sıcaklığı, motor arıza sinyalleri, varsa araç arıza göstergesi yani arıza sinyalleri silme ve bilgi alma. Bu cihazı kullanan herkes mutlu neden mi? Çünkü araç ile alakalı bütün verileri anında parmaklarının uçunda görüyor. Şoför kaza mı yaptı aracım nerde diye düşünmeye son. Veya arıza lambası yanıyor servise gitsem tonla para gidecek derdine son!

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Günümüz de aşırı derecede çalışma hırsı ve bu sebeplerden dolayı kreş ve başka çeşitlerde yerlere çocuklarımızı göndermek zorunda kalıyoruz. Bazı sebepler ve çevrenin etkisi kuşkulandırıyor olabilir. Bu durum sizi tedirgin edebilir. Aynı şekilde yaşlı annemiz veya babamızı bakıcılara emanet ediyoruz. Peki böyle durumlarda güveneceğimiz insanlar her zaman olabilir mi ?  Ne kadar tanıdığımız insanlar olsada yersiz davranabilirler. Aynı şekilde bizim arkamızdan konuşan ve bunu hiç yapmamış gibi davranan insanlarda bir hayli var. Artık bu gibi sorunların tek çözüm noktası var. Bu çözüm noktası ise Sail Teknolojinin geliştirmiş olduğu mini ortam dinleme cihazı. Evet bu cihaz küçük ve çok hassas bir cihazdır. Kullanımı kolay  ve dünyada telefon şebekesinin ulaştığı her yerde rahatlıkla kullanabileceğimiz bir cihaz. Bu cihaza böcek dinleme cihazı diyerek adlandırsak da yaşlılar için kullanıldığında yaşlı dinleme cihazı, çocuklar için çocuk dinleme cihazı veya sıradan kullanımlar için ortam dinleme cihazı olarak adlandırılabilir. Bu cihazın kullanımı kolay olması ve kibrit kutusundan küçüktür. Ergonomik yapısı ve şık tasarımı ile dizayn edilmiştir.

Türkiye genelinde kullanılan turkcell, vodofone,  avea, turktelekom sim kartları ile uyumludur. Her ortamda rahat bir şekilde fark edilmeden kullanılabilir. Diğer ortam cihazlarından farkı ise çok denecek kadar vardır. Bunlardan en önemlisi fiyatıdır. Her yerde kullanılması sayesinde artık çocuğunuzu, büyüklerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Çocuğunuzun çantasında veya evde bakıcının yardımcı olduğu annenizin cebinde rahatlıkla kullanılabilir. Ses kalitesinin yüksekliği ve çekim gücünün yüksekliği sayesinde hata toleransını sıfıra kadar indiren Sail teknoloji için bu ve bunun gibi cihazlar tartışılmazdır. Mini ortam dinleme cihazları şarjlı olup, şarj süresi kullanıcıya göre değişmektedir. Kesintisiz kullanımlarda 4-6 saat iken kullanıcılara göre ara ara kullanımlarda 5-6 güne kadar dır. Kapalı ve acık alanlarda güvenilir bir dinleme cihazıdır. Böcek ortam dinleme cihazı internetten ödeme veya Sail güvenlik adresinden kapıda teslim olarak gönderilmesi de çok büyük avantajdır.

 

M2M cihazlarda Türkiye nin lider şirketi Sail Teknoloji diğer adı ile Sail Güvenlik adından da anlaşılacağı gibi teknoloji ve güveni birlikte dizayn ederek geliştirmiştir. Böcek dinleme cihazının LBS takip özelliği de mevcuttur. Yalnız bu özelliği bildirmek gerekmektedir. Sail teknolojinin diğer güvenlik konusunda dizayn ettiği akıllı çocuk kol saati ve kişi takip ve dinleme cihazını da M2M teknolojisinden geliştirerek yaptığını da söylemek isteriz.

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Hayvanlar doğa gereği akılları bulunmadığı için ne yaptıklarını bilemezler. Alışacakları yerlere uyumu geç olabilir. Çoğu zaman bir yerden alacağımız hayvan diğer günler kaybolabilir. Bu istenmeyen bir durumdur. Bazen çalınabilirde örnek vermek gerekirse çok cins bir köpeğimiz olur ve onu gözümüzden bile sakınırız fakat bu bazen iyi sonuçlarla sonlanmaz. Bazı kötü huylu insanlar çalabilirler bu da  kötü olur. Genelde hayvanlar yerlerinde duramazlar  bu da sahiplerini korkutabilir . Ama artık korkutmasın çünkü akıllı hayvan tasması günümüz teknoloji devrinde kullanılmaya başlayalı çok oldu. Maddi ve manevi değeri yüksek olan hayvanlarınızı çok kolay ve güvende içerisinde takip edebilirsiniz.

Akıllı hayvan tasması dediğimizde , aklımıza hayvanların kullanabileceği akıllı izleme cihazı, hayvan takip kolyesi, hayvan izleme tasması, smart necklace for animal gibi şeyler gelebilir . Bu ürün hayvanların boğaz kısmına takılır(bağlanır). Bu sayede uzaktan hayvanlarımız nerede olduğunu kolayca öğreniriz. Örneğin dışarı çıkacaksınız ve evinizde kediniz var. Peki ya döndüğümde kedi nerede demektense bu cihaz size kolayca yerini tespit eder. Veya diğer hayvanlar örneğin at besliyorsunuz ve kırsala bıraktınız nerede olduğunu araç  ile mi bulacaksınız. Tabiiki de hayır. Bu cihaz sayesinde anlık yerini rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Ürün sadece sim kart takılacaktır. Ve bu sayede  üzerindeki GPS sensöru yardımı ile uydudan konum bilgisi alır ve aynı anda kullanıcıya gönderir.

Ürünün Avantajları

·         Şarjlı olduğu için kolay şarj dolumu sağlanabilir.

·         Uzun pil ömrü ile 6 güne kadar izleme sağlayabilirsiniz.

·         Ürün mobil cihazlar da rahat bir şekilde çalışmaktadır (Iphone ve Android).

·         Ürün kolay bir kurulumu vardır.

·         Ek olarak yalnızca sim kart ile çalışır.

·         Eş zamanlı konum bilgisine ulaşabilirsiniz.

·         Konum sapma olasılığı azdır.

·         Ürün küçük boyutta olup hayvana zarar vermez. Tam tamına 32 gramdır.

·         Düşük şarj tüketimi sayesinde uzun süre çalışabilir.

Bu ürün sayesinde evinizdeki evcil hayvanlar güvende kalacaktır. Kullanımı kolay ve rahat olduğu için sıkıntı yaşamayacaksınız aynı zamanda hayvanlarınıza zararlı etki etmeyecektir. Kullanım yeri olarak şehir ve kırsalda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kısacası çocuğumun sevdiği köpeği kayboldu derdine son. Neden mi bu ürün sayesinde en son konumunu alarak rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Kırsal alanlarda ineğim ve koyunlarım çalınmış dememeniz için sizlerin kullanımına sunduk. Ve bu ürünü aklınıza gelen en hızlı hayvanlarda dahi kullanılabilir. Ürün hayvan izleme cihazı olarak da adlandırılabilir. Diğer cihazlara göre konum belirlemesi çok hassastır. Sizi  -GPS ve A-GPS çiftli konum belirlemesi yaparak bilgi verir. Bu sayede net ve kesin konum belirlemesi sağlanır. Üründe kullanılan sim kart Türkiye de kullanılan bütün operatörleri desteklemektedir (turkcell, vodofone, avea, türktelekom).

 

 

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin

Araç takip sistemleri filonuzu verimli ve etkili bir biçimde yönetmenizi sağlayan bir sistem sunar. Araç takip sistemleri filonuzdaki araçlar için gerçek zamanlı lokasyon ve yapılan aktiviteler hakkında bilgi sağlar, böylece iş performansınızı ve müşteri servisini geliştirmiş olursunuz. Ayrıca araç takip sistemleri çalınma durumlarına karşı koruma sağlar ve kurtarma çalışmalarında yardımcı olur.

  • Araç Takip Sistemleri Şu Konularda İşlerinizi Kolaylaştırır
  •          Araçları bulunduğu yerden yönetebilirsiniz.
  •          Kriz yönetimi ve iletişim
  •          Yakıt ve harcamalardan tasarruf
  •          Kazaları en aza indirgeme
  •          Büyük Öngörü

 

Araçları Uzaktan Yönetme

Filodaki tüm araçlar izleyici cihazlar tarafından donatılır bu cihazlar sürücünün davranışları hakkında birçok veri toplar. Bu veriler sürücü hızı, maksimum hızlanma ve aracın maruz kaldığı darbeler, sürücü sürüş örnekleri, sürüş için toplam harcanan zaman ve aracın boşta çalışması gibi verilerdir.

Kriz Yönetimi ve İletişim

Herhangi bir acil durumda veya sürücünün araç hakkında yardıma ihtiyacı olduğunda, yetkililerin araç konumu, araç durumu gibi ayrıntılara ulaşarak müşterilere acil bir durumda yardımcı olmaları ve etkili bir iletişim kurmaları sağlanır.

Yakıt ve Harcamalardan Tasarruf

Standart GPS modellerinde olduğu gibi, araç izleme yazılımı en hızlı ve en ekonomik olan rotayı yolculuğunuz için hesaplar. Bazı gelişmiş izleme sistemlerinde yöneticilere gerçek zamanlı olarak ne kadar yakıt kullanıldığı ve yakıt masraflarının ne kadar olduğu tahmin edilerek gösterilir.

Kazaları En Aza İndirgeme

Araştırmalar göstermiştir ki insanlar izlenildiğini bildiklerinde veya izlenildiklerini hissettiklerinde daha çok dikkatli ve öz denetimli olurlar. Bu demektir ki sürücü koltuğunda, daha çok kendini bilen kaza yapma olasılığı daha düşük bir sürücü bulunur, böylece kaza sonucunda oluşacak olan yüksek hasar masraflarından hem sürücü hem de şirket korunmuş olur. GPS araç takip sistemi basitçe bir  sürücüye izleniyor hissi verir ve farkındalıklarını arttırarak riski en aza indirir.

Büyük Öngörü

Araç izleme sistemi sayesinde, sürücüler ve araç izleme sistemini yönetenler trafikte oluşabilecek olan problemleri, yol çalışmalarını veya yol kapatmalarını önceden görebilirler. Böylelikle herhangi büyük bir problemin oluşmasına izin vermeden araç sürücüleri bilgilendirilmiş olur veya araç sürücüleri merkezden bilgilendirme isteyebilirler.

 

 

Sayfa 1 / 17

İletişim & Destek

Satış ve destek:

0532 111 01 02 (pbx)

Adres: Cemalpaşa Mh. Fuzuli Cd.,

Galeria İş Merkz. No: 45,

Seyhan / ADANA

Sosyal Medyada Biz

Kampanyalarımız ve Yeni Ürünlerimizde Haberdar Olmak İsterseniz Bültene Abone Olun