Arabanızın güvenliği için araç takip ve arıza tespit cihazı Obdplus gelişmiş teknolojik özellikleri sayesinde araçlarınızda tak-çalıştır şeklinde çalışmakta ve size kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Araç takip cihazı size ve çevrenizdekilere güvenli bir yolculuk yaşatmak için hizmet vermektedir. Kendi kişisel araçlarınızın yanı sıra iş yerinize bağlı ve çalışanlarınızın kullandığı araçların da yakın takibini bu cihaz sayesinde detaylı bir şekilde yapabilirsiniz.  Sail güvenlik araç takip sistemi teknolojiyi

faydalı ve kolay bir şekilde kullanmayı hedeflemektedir. Obdplus'ta cihazın araç kullanımıyla ilgili sürücüye puan verdiği bir özellik mevcuttur. Bu özellik sayesinde aracınızın dikkatli ve sağlıklı bir şekilde kullanılıp kullanılmadığını gözlemleyebilir ve aracınızı emanet ettiğiniz kişinin sürüş sonrasındaki puanını öğrenebilirsiniz. Obdplus, araç sağlığı için önem taşıyan birçok özelliği dikkate alarak sürücü analizi yapmaktadır.  Araç takip cihazı sürücüye puan verirken ani hızlanma, ani yavaşlama, hız sınırı aşımı ve yüksek rpm kullanımlarını baz almaktadır. Can-bus raporları sayesinde frene basma sayısı, gaz ortalaması, hız kullanımı gibi durumlarda yapılmış sürücü hataları yüzdelikler halinde tarafınıza iletilmektedir. Güzergahı takip ederek bu ani hızlanmaların, frenlerin hangi noktada yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Obdplus araç takip cihazı sayesinde belirlediğiniz tarihler arasında aracınıza dair detaylı sürüş raporları alabilir ve bu tarihler arasında aracınızın sağlığını riske atacak ani fren yapma, frene basma adeti, gaza basma yüzdesi, ortalamanın üzerinde hız yapma verileri hakkında doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Belirlediğiniz tarihler arasında aldığınız detaylı sonuçlar doğrultusunda gaza basma yüzdesinin ne kadar olduğunu, frene basma adetini, ortalama hız devir raporunu görebilirsiniz. Hataların sık gerçekleşmesi sonucunda araçlarınızı emanet edeceğiniz sürücüler için bir eğitim planlayabilirsiniz.  Sürücünün yüksek puan alması hem araca verdiği değeri göstermekte hem de aracın ömrünü uzatmaktadır. 

Obdplus'un hassasiyet ve kalite güvencesiyle hazırlanmış güncel yapısı araçlarınızın yapmış olduğu seferleri kontak açma-kapama şartı olmaksızın size bildirmektedir. Gelişmiş teknolojisi sayesinde araç takip cihazınız her bir kontak açma-kapama arasını sistematik bir gezi olarak tanımlamaktadır. Böylelikle aynı gün içerisinde kontak açma-kapama sayısını öğrenebilirsiniz. Kontak açma-kapama durumunda başlangıç ve bitiş saatleri sürüş süresi şeklinde tarafınıza iletilecektir. Bu saatler aralığında ne kadar yol gidildiğini km bazında ve ne kadar yakıt tüketildiğini litre bazında öğrenebilirsiniz. Araçlarınızın gezi geçmişini animasyon olarak izleyebilir, istediğiniz yerde durdurabilir ve hareket halindeki anlık bilgilendirmelerden (hız, rpm değeri, ortalama yakıt vb...) faydalanabilirsiniz. Gezi analizi sayesinde sürücünün gezi sırasında yapmış olduğu hız ve devir değerlerini görebilirsiniz. Araç takip ve arıza tespit cihazı olan Obdplus'ı aracınızın ömrünü uzatmak için Sail güvenlik internet sitemizden temin edebilirsiniz.