Kamp yapmak içinde birçok doğa aktivitesi barındıran insana rahatlama, huzur, özgürlük sunan bir deneyimdir. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla, ailelerinizle çıktığınız kamplar sizin, mutluluk ve rahatlamanın yanında taşıyabildiği riskler dolayısıyla tedirgin hissetmenize neden olabilmektedir. Kamp yaptığınız yerlere göre bu riskler değişiklik gösterebilmektedir. Issız bir ormanda kendinizi doğaya adamak, bir deniz kıyısında aileniz ile zaman geçirmek, arkadaşlarınızla yürüyüş ve tırmanış

yapmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bu farklı kamp anlayışları için Sail Teknoloji, Sail Track takip ve dinleme cihazınızı güvenliğiniz için hizmetinize sunmuştur. İnternette kamp haberlerine sıklıkla rastlamaktayız. Her yıl çok fazla insan kamp yaptığı yerde kaybolmakta ve aç kalma, korkma, tek başına olma, ölüm tehlikesi yaşama gibi çaresizliğin her türlüsüyle karşılaşabilmektedir. Kamp yaptığınız sırada yanınızda sail track takip cihazınızı getirmek kampınızı güvenli bir şekilde sonlandırmanızı sağlayacaktır.

Sail Track takip cihazı gelişmiş fonksiyonel özellikleri ve minimal tasarımı sayesinde size kolay kullanım imkanı sunmaktadır. Artık hemen hemen herkesin elinde gördüğümüz akıllı telefonlarımız kamp için el feneri, pusula vb. konularda ilk akla gelen seçenek olmaktadır. Peki ya akıllı telefonlarımızın şarjı bittiğinde? Bu nedenle sail track takip cihazı hem telefonunuzdan mahrum kalmamanızı hem de güven içinde olmanızı sağlayacaktır. Gsm teknolojisi ile çalışan takip cihazı kamp yaptığınız ortamlarda telefonunuzdaki gps alıcılarından daha iyi ve net bir şekilde konum bulmanızı / göndermenizi hedeflemektedir. Gsm sinyalinin olduğu her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu cihazı eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için de kullanabilirsiniz. Çadırınızda bulunan çantalarınıza kolaylıkla yerleştirebileceğiniz sail track takip cihazınız, siz çadırınızda olmadığınız durumlarda çantalarınızın, değerli eşyalarınızın orada olup olmadığı hakkında sizi bilgilendirecektir. Cihazın kendi mobil uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirip uygulama üzerinden kolaylıkla cihaz takibini yapabilirsiniz.

Hayatınızda keyifli anılar yaratmak için çıktığınız kamplarda yanınızda size eşlik etmesi ve bu anlara dahil olması için en sevdiğiniz kişileri götürmek isteyebilirsiniz. Sail güvenlik takip cihazı ile kampta size eşlik eden çocuklarınız ve evcil hayvanlarınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz. Cihazı evcil hayvanlarınızın tasmalarına takabilirsiniz. Sizden uzaklaştığı esnada nerede olduğunu öğrenmek için uygulamayı kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun çantasına, kemerine taktığınız cihaz sayesinde kamp yaptığınız sırada çocuğunuz sizden uzaklaştığı takdirde veya siz yürüyüşe gitmek, denize girmek istediğiniz zaman çocuğunuz gelmediğinde cihaz ve uygulama sayesinde anlık konum takibi yapabilir ve dilerseniz de dinleme özelliğinden faydalanarak bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz. Çocuğunuzun tek başına kalacağı zamanlarda mobil uygulama üzerinden sınırlı alan belirleyip bu alan dışına çıkıldığında çağrı alabilirsiniz.

Sail track takip sistemimiz akıllı güç tasarrufu sayesinde 4-5 gün süresince kesintisiz kullanım imkanı sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde telefonunuzun şarjı bittiğinde cihazınız çalışmaya devam edecek ve anlık konum takibi ile cihaza tanımlı olan numara üzerinden güvenliğiniz sağlanabilecektir. Kamplarda yaptığınız yürüyüş, avlanma gibi risk taşıyan aktiviteler sırasında cihazın SOS (acil durum) özelliğinden faydalanabilirsiniz. Tehlikede olduğunuzu hissettiğinizde cihaza tanımlı numaraya çağrı gönderebilir ve anlık konum bilgisini paylaşabilirsiniz. Sail güvenlik takip cihazı kamplarda yapmak istediğiniz her aktiviteyi güvenli bir şekilde yapmanız için güncel tasarımı ile rahat bir kullanım amaçlamaktadır. Her yerde güvende hissederek kamp tutkunuzdan asla vazgeçmeyeceksiniz.