Sail Güvenlik, ürünlerinin tümünü, ücretsiz kargo ile kapıda ödemeli olarak satmaktadır. Ürün kapınıza geldikten sonra, ürünü görüp, ücretini ister nakit, isterseniz de kredi kartınızla ödeyerek satın alabilirsiniz.Sail Güvenlik ürünlerini taksitle almak isteyen müşterilerimiz ise sailguvenlik.com sitemiz üzerinde 3d secure güvenlik sistemi ile alışveriş yapabilirler

Kapıda Nakit Ödeme

Genel çalışma prensibimiz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile kapıda nakit ödeme yöntemidir. Müşteri temsilcimize özel bir durum belirtmediğiniz sürece ödeme şekliniz bu şekilde olacaktır. Genelde ürünü almadan para vermek istemeyen vatandaşlarımızın kullanığı bu yöntem Türkiye genelinde en çok kullanılan yöntemdir.

Kapıda Kredi Kartlı Ödeme

İsterseniz ürünün ödemesini, kapıda kredi kartınız ile tek çekim olarak yapabilirsiniz. Kargo firmasının çalışma şartlarından kaynaklı kredi kartı ile taksitli ödeme imkanı bulunmamaktadır.

Kredi Kartı ile Taksitli Ödeme

Sail güvenlik ürünlerini kredi kartınız ile taksitli olarak ödeme yapabilirsiniz. Tüm banka Kartlarına 9 Taksit imkanı vardır. Taksitli Kredi Kartı çekimlerinde 3D SECURE uygunlanmakta olup iyzico alt yapısı kullanılmaktadır.

Havale/EFT

Banka transferi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Banka bilgimiz için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirniz.

Ücretsiz Kargo

Sail Güvenlik, satışını yaptığı tüm ürünlerin gönderim ücretini kendi karşılamaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasına, ürünlerin gönderim ücretini biz ödemekteyiz. Bu sayede müşterilerimizin abartılı kargo ücreti ödemesini önlemekteyiz.

Sail Güvenlik'in satmış olduğu takip ve dinleme cihazlarının tümü 1 yıl boyunca garantilidir. Garantiye alınan ürünleri bize kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Garantiye alınan ürünün gönderim ücretini müşteri, garantiden çıkan ürünün gönderim ücretini firmamız karşılamaktadır.

Not: KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİNDE kredi kartı ile taksitli ödeme seçeneği mevcut değildir. Bu sorun kargo şirketlerinin çalışma prensiplerinden kaynaklanmaktadır. Buna karşın KAPIDA KREDİ KARTI İLE TEK ÇEKİM ÖDEME seçeneği mevcuttur.