sailguvenlik.com ’dan satın aldığınız  her ürün aşağıdaki şartlar dahilinde firmamızın garantisi altındadır.

Geri alma garantili satmış olduğumuz ürünlerde,

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme hatalı kullanım vb. ) gibi hasarlarda ürün iadesi geri alınmaz.

Sipariş verip ödemenizi yapsanız bile vazgeçmek isterseniz ürünü 14 gün içerisinde geri iade  edebilirsiniz.

Almış olduğunuz ürününün kargo ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük süre içinde teslim edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Kargo paketinin ön yüzündeki sevk irsaliyesinin ve kargo içerisindeki faturanın saklanması zorunludur. İade durumunda sevk irsaliyesi ve fatura olmadığı taktirde iade kabul edilmemektedir.

Teslim aldığınız ürün Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

Ürünü aldığınız şekli ile iade etmeniz gerekmektedir.

 

Eğer üründe herhangi bir zarar varsa ( kırılma çizilme vb. ) kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Ürünün arızalı çıkması durumunda aynı şartlarda ürünü en geç teslim aldıktan bir gün sonra bize iade edebilirsiniz. Kasıtlı olduğu veya kullanıcı hatası tespit edilen durumlarda ürün iadesi yapılmaz.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürün tarafımıza ulaştığı andan itibaren on dört (14) iş günü içerisinde ürün bedeli Kargo masrafları ve diğer giderler düşüldükten sonra iade edilir.

 

Ürünlerin hatalı kullanılışı sonucu doğabilecek zararlardan sailguvenlik.com sorumlu değildir.

Toptan satışlarda arızalı ürün harici geri iade alınmaz.

Tüm işlemler için kargo ücretleri sailguvenlik.com ’a aittir.

Fiyatlar KDV dahil olarak satılmaktadır.