2010 yılından itibaren Sail Tech markası bünyesinde firmamız devam etmektedir. Firmamız müşterilerimizin güvenlik amaçlı dinleme cihazları ve takip cihazları satışı yapmaktadır. Adana merkezli ofisimizde istenirse randevu ile gelebilir ve ürünleri test ederek ve görerek alabilirsiniz.

2010 yılından beri hizmet veren sailguvenlik.com dinleme cihazları ve takip cihazları sektöründe en kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Amacımız, üstün teknolojili ürünler ile müşterimize daha iyi hizmet sunmaktır.

Siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için Sail Tech garanti ve teknik servisi bünyesinde barındırmaktadır. Sorunlu ürünlerinizi teknik servis hizmetiyle daha iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz.  Sail Tech çalışma prensibi olarak Teknik Servis hizmetini ve Satış sonrası hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü satışa sunmamaktır. Faaliyete başladığında bu yana birbirinden farklı ürünün satışını gerçekleştirdiğimiz göz önünde bulundurulduğunda, teknik servis hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü bünyesinde bulundurmamaktadır.

    Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için müşteri hizmetlerimiz telefonların ucunda sizleri beklemektedir.

   sailguvenlik.com diğer sitelerden ayıran özellik kurumsal olarak çalışmasıdır. sailguvenlik.com sitesindeki ürünler hayatınızı kolaylaştıracak ve güvenliğinizi sağlayacak ürünlerin satışını yapmaktadır. Dinleme cihazları ve takip cihazlarını en uygun fiyattan almayı taahhüt etmektedir.