İzlediğimiz dizi ve filmlerde aşina olduğumuz sahnelerden biri de bulunulan ortama herkesten gizli bir  şekilde ses dinleme cihazı yerleştirilmesidir. Aksiyon dolu bu sahneler bir suçluyu, bir casusu ortaya çıkarmak için sıklıkla kullanılır. Dizi ve filmleri takip ederken sizin de aklınıza acaba gerçek hayatta bu cihazları nereden bulabiliriz sorusu gelmiyor mu? Sail teknoloji bu noktada tüm merakınızı gidermek için üzerine düşen görevi hassasiyetle yerine getirmiştir. Günümüzde oldukça

yenilikçi, teknolojik gelişmelerin olması üzerine Sail Teknoloji insanların bu nimetlerden faydalanmasını sağlamak amacıyla fonksiyonel birçok ürün ortaya koymaktadır. Bunlardan biri olan Sail Track Takip ve Dinleme Cihazları farklı birçok alanda kullanım imkanı sunmasıyla sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini ön planda tutmaktadır. Minimal ve şık tasarımı sayesinde kolay kamufle olabilirliği ile dikkat çekmeyecek bir yapıda olan dinleme cihazınızı gittiğiniz her yere beraberinizde götürebilirsiniz. Cihazın bulunduğu ortamdaki sesleri dinleyebilir, dilerseniz de cihazın içine yerleştireceğiniz hafıza kartı sayesinde bu sesleri başka bir zaman dinlemek üzere kaydedebilirsiniz.

Sail Teknolojinin geliştirmiş olduğu Sail track dinleme cihazı sayesinde cihazı yerleştirdiğiniz ortamdaki seslerin tarafınıza iletilmesini sağlayabilirsiniz. Ürünü kullanmak için cihaza pin kodu bloke edilmiş bir sim kartı yerleştirmeniz ve eş zamanlı olarak Google Play Store veya App Store'dan 'Sail Track' uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında cihazla birlikte size verilmiş olan kullanıcı adı ve şifreyi uygulama üzerinden girerek cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Cihazın bulunduğu ortamdaki sesleri cihaza tanımlı olan numara üzerinden dinleyebilirsiniz. Cihazın içindeki GSM numarasını arayabilir ve ortamdaki seslerden haberdar olabilirsiniz. Cihaz arandığında herhangi bir şekilde karşı taraftan gelen çağrı ve konuşma sesi işitilmez. Akıllı güç tasarrufu sayesinde cihaz bulunduğu yerde 20 gün boyunca çalışır konumda olabilir. Böylelikle cihazı çocuk odalarına vb. yerleştirdiğinizde şarj konusunda sorun yaşamayacaksınız. Dinleme özelliğinin yanı sıra cihaz ve uygulama anlık konum takibi, gezi geçmişi şeklinde imkanlar da sunmaktadır. Anlık konum takibi ile cihazın bulunduğu ortamı öğrenebilir ve yer değiştirip değiştirmediğini anlayabilirsiniz. Sail güvenlik dinleme cihazı hassas ve yüksek işlevsel özelliklere sahiptir. Gerekli ayarlamalarınız dahilinde cihazın bulunduğu ortamda ses ve hareket algılanması halinde cihaz, tanımlı olan numaraya bir çağrı göndermektedir. Böylelikle cihazın varlığından her zaman haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca sail güvenlik dinleme cihazı, üzerindeki açma-kapama butonuna cihaz çalışır durumdayken 5 saniye basılı tutulunca SOS (acil durum) özelliğini aktive etmektedir. Böylece cihazı vermiş olduğunuz çocuğunuza, yaşlı ebeveyninize bu özelliği göstererek acil olduğunu düşündüğü bir durumda size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Acil durum sırasında cihazın bulunduğu ortamın konumunu öğrenebilir ve dinleme özelliği sayesinde ortamda neler olup bittiğinden haberdar olabilirsiniz. Kullanım alanı çok çeşitli ve kullanımı basit olan bu cihazı sailteknoloji.com sitemizden temin edebilirsiniz.