Sevdiğiniz hayvanınızın nerede olduğunu hayvan takip cihazı ile öğrenebilir ve endişelerinizi en aza indirebilirsiniz. Sail güvenlik hayvan takip cihazı gelişmiş teknolojisi sayesinde en iyi hizmeti vermeye hazır hale getirilmiştir.
Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz evcil hayvanınız evden veya yanınızdan uzaklaştığında nerede olduğunu gelişmiş gps alıcısı sayesinde görebilir ve en kısa sürede yanına ulaşabilirsiniz. 


Sail güvenlik hayvan takip aracı kolay kullanımı sayesinde evcil hayvanınıza herhangi bir şekilde sıkıntı yaşatmayacaktır. Hafif ve küçük boyutlarda olan cihaz hayvanların tasmalarına ve kıyafetlerine kolaylıkla yerleştirilebilir.

Özellikle cihaz yürüyüş öncesi evden çıkmadan önce köpeklere takılabilir. Yürüyüş sırasında sizden uzaklaşan hayvanınızın nerede olduğunu cihaz sayesinde kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hayvan sahibinin evde olmadığı zamanlarda evcil hayvanların tasmalarına takılabilir. Böylelikle evde olmadığınız zaman evcil hayvanınızın nerede olduğunu takip edebilirsiniz.

Sail güvenlik hayvan takip cihazını kullanmadan önce 2-2.5 saat şarj ediniz. Sonrasında pin kodu bloke edilmiş bir sim kartını cihaza kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Hayvan takip cihazı sahip olduğunuz gps / gpsr şebekesi ve gsm uydularına dayanarak kullanıma hazırlanmış bir üründür. Cihazın konumlandırma özelliği son derece hassas ve tam zamanlı doğru sonuçlar vermektedir.

Cihazın dinleme özelliği sayesinde evinizden veya evcil hayvanınızdan uzakta olduğunuz zamanlarda evcil hayvanınızın bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz.

Sail güvenlik hayvan takip aracını kullanmak için kullanım kılavuzunda açıklayıcı bir şekilde yer alan bilgilerden faydalanabilirisiniz. Cihazı, 5 saniye içinde çalıştırabilir ve düşük enerji tüketimi sayesinde şarjının 5 gün civarında yetmesiyle gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sail güvenlik hayvan takip sistemini en hızlı hayvanlarda dahi kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hayvan takip cihazını edinerek gerekli uygulamayı indirmek ve basit anlatımından yararlanarak cihazı kullanmaya başlamak. Bu cihaz sayesinde acil bir durumda evcil hayvanınızı nereye bırakacağınız düşüncesinden kurtulacaksınız. Evinizde evcil hayvanınızın temel ihtiyaçlarını karşılamak için alan yarattıktan ve cihaz sayesinde evcil hayvanınızın güvende olduğundan emin olduktan sonra günlük veya acil yapmanız gereken işlere daha iyi odaklanacaksınız.

Sail güvenlik hayvan takip programını işletim sistemi fark etmeksizin tüm mobil cihazlarınızda ve dilediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.