Pro Ortam dinleme cihazımız sayesinde  mesafe sınırı olmaksızın evinizi,  yaşlı aile bireylerinizi, çocuğunuzu, işyerinizi ya da aracınızın içini  çok net bir şekilde kolaylıkla dinleyebilirsiniz.    Cihazın kullanımı çok kolay ve basittir. Böcek dinleme cihazı  küçük tasarımı sayesinde rahatlıkla her  yere taşınabilir ve kolaylıkla kamufle edilebilir.  Bu özelliğinden ötürü ses dinleme cihazını  dilediğiniz  yere  gizleyebilirsiniz.  

Ortam dinleme cihazları arasında en çok tercih edilen  ürün olmakla beraber boyut  olarak küçük bir yapıya sahip olması  büyük bir avantaj sağlar.  Bu cihazın taşınabilir özelliğinin olmasından ötürü   istediğiniz  zaman   elektrikli  bir eşya içine yerleştirip  şarj sorunu olmadan yıllarca dinleme yapabilirsiniz.   Montaj ve benzeri bir durum gerektirmemesi  kullanıcılar için çok büyük avantaj sağlamaktadır.  GSM  teknolojisi ile çalışan bozuk para ebatlarındaki mini ortam dinleme cihazı bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır.   Ses kaydedici böcek  Vodofone, Turkcell, Avea operatörleri ile  uyumlu olarak çalışmaktadır. Ortam dinleme cihazının içerisinde buluna sim kartı  aradığınız takdirde sorunsuz bir şekilde rahatlıkla dinleme yapabilirsiniz.  Ses kaydedici böcek cihazı yüksek alıcısı  sayesinde en ufak bir sesi dahi algılar.  Siz de bu sayede ortamdaki en ufak bir sesi dahi çok net bir şekilde dinleyebilirsiniz.  Sim kartlı dinleme cihazının  pil ömrü ise kullanıma göre değişiklik göstermektedir.  Kesintisiz kullanımlarda  4-5 saat arasında değişim göstermektedir. Ara ara kullanımlarda ise   böcek cihazı  4-5 güne kadar kullanılmaktadır.  Ortamda ses olduğu zaman otomatik arama özelliği vardır.  Bu özelliği sayesinde cihaz ortamdaki en ufak bir sesi aldığında otomatik olarak sizi arar. 

Dünyanın en küçük en hafif ve kapsama alanı en geniş ses dinleme cihazıdır. Sınırsız kapsama alanına sahiptir. 

Mini casus ses dinleme cihazını  şık tasarımından dolayı dekoratif eşya olarak kullanabilirsiniz.    Profesyonel ses dinleme cihazı küçük ve şık  tasarımından dolayı dikkat çekmez.   Böcek ses kayıt cihazları fiyatları çok makul meblalarla sizlerin hizmetine sunulmuştur. Piyasadaki  mekan dinleme cihazlarına   çok yüksek fiyatlar ödeyerek aldanmayın.  Ortam dinleme cihazı alırken bazı hususlara çok dikkat etmelisiniz. Ülkemizde bu cihazları kaçak yollarla ülkeye sokan birçok firma bulunmaktadır.   Yasal yollardan alınmayan bu ortam dinleme/ dinleme cihazları satın almak siz tüketicilere bir takım yasal sorumluluklar yüklemektedir. 

Casus ses dinleme cihazı/ pro ortam dinleme cihazı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız bize 7/24 ulaşabilirsiniz.