Dinleme ve gps  konusunda ilerleyen teknoloji ile günlük ihtiyaçların sürekli değişmesi ve gelişmesi sonucu farklı  seçenekler ortaya çıkmıştır.   Çok eski zamanlardan beri insanlar bu cihazlara ihtiyaç duymakta idi. İlk zamanlar insanlar   istihbarat ve casusluk amaçlı bu tarz cihazları kullanmakta idi. Eskiden bir aracı ya da bir kişiyi takip etmek günümüz şartları kadar kolay değildi.

  Günümüz uzmanları farklı farklı teknolojik ürünler ortaya  koymakta ve insanların kullanımı için satışa sunmaktadır.  Bir kişiyi takip etmek, nerede, ne yaptığını merak edenler genelde eşler ve patronlardır.  Bazı konulardan ötürü eşler birbirine  güven duymakta zorluk çekmekte,  patronlar personelleri ile ilgili  yanlış anlaşılmaları önlemek ya da  gerçeği öğrenmek amacı ile dinleme veya takip yapmak istemektedirler. 

İşte tam bu noktada takip ve dinleme cihazları devreye girmektedir.  Bazı durumlarda sadece takip etmek yeterli gelmemektedir. Ortamda ne konuşulduğu da çok önemlidir. İnsanlar, eşler, patronlar sadece takip etmek değil dinleme yapmak da istemektedirler.  Sail Kişi Takip ve Dinleme cihazı tam bu eksik için biçilmiş kaftandır. Gps teknolojisi ile çalışan bir çakmak ebatlarındaki Kişi Takip/Dinleme cihazı bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır.  Bu cihaz sayesinde ortamdaki en ufak bir sesi dahi rahatlıkla duyabilir, istediğiniz ortamda dinleme yapabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken cihazın içerisinde bulunan sim kartı aramaktır. Arama yaptıktan sonra ortamı kolayca dinleyebilirsiniz.  İçinde bulundurduğu GPS(konum belirleme)  teknolojisi ile cihazın bulunduğu konum bilgilerini alabilirsiniz.  Takip/ dinleme cihazı sınırsız kapsama alanına sahiptir. Dünyanın en profesyonel dinleme cihazıdır.  Takip/ dinleme cihazını ister takip amaçlı ister dinleme amaçlı kullanabilirsiniz.   Cihazın pil ömrü dinleme amaçlı kesintisiz kullanımlarda  4 5 saat arasında değişim göstermekte, ara ara dinlemelerde 4 5 gün sürmektedir.  Takip kullanımlarında ise ara ara takiplerde 12 güne kadar pil ömrü vardır.  Avea ,Vodofone ,Turkcell oparetörlerinin tümü ile uyumlu, sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.  Dinleme cihazını küçük tasarımından dolayı istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

Ülkemizde ne yazık ki Dinleme cihazları, araç takibi,kişi takip cihazları kötü amaçla kullanılmaktadır.  Bazı firmalar bu cihazları ülkeye kaçak yollarla sokmakta ve yasal olmayan şekilde de satışını yapmaktadır.    Şu nokta unutulmamalıdır ki yasal olmayan bu dinleme, kişi takip cihazlarını satın alan kişiye de bir takım yasal sorumluluklar yüklemektedir. Bu yüzden bu cihazları satın alırken aldığımız firmanın geçmişine vs. çok dikkat etmeliyiz.  Bu konuda  Sail  güvenlik  kişi takip/dinleme cihazları ile ilgili  geliştirmeler yapmakta, yasal olmayan durumların önüne geçmeye çalışmaktayız.  Kişi Takip/ dinleme cihazlarımızın fiyatları  da piyasaya göre çok çok uygun. Piyasada 500 ile 600  TL olan  dinleme cihazları bizde 299 Tl  İle siz değerli müşretilerimize satışa sunulmaktadır. Tüm cihazlarımız faturalı ve imei kayıtlıdır.  Sail güvenlik ailesi olarak bize güvenebilirsiniz. En kısa zamanda uygun dinleme cihazları fiyatları, indirimleri ile sizleri sitemize bekleriz.