Son zamanlarda yaşanan bazı olumsuz durumlar  nedeniyle servis şoförlerine olan güven sarsılmıştır.  Veliler, İnsanlar  neye, kime inanacağını şaşırmış durumdadırlar.  Özellikle Özgecan Aslan cinayetinin ardından ailelerin ve servislere binen diğer insanların servislere olan güvenleri tamamen sarsılmıştır. 

Ailelerin okul servislerine azalan bu güvenlerini yeniden arttırmak, insanların daha rahat servislere binmesini sağlamak  amacı ile birtakım çalışmalar yürütülmektedir.  Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF)  Başkanı Fevzi Apaydın,  ailelerin ve servise binen kişilerin servisçilere güveninin azaldığını belirterek, bu güveni tekrar kazanmak için birtakım çalışmalar yürütülüceğini dile getirdi. Türkiye’de 54 bin 886 servis aracı bulunmaktadır. Bu durumda hepsine aynı özeni gösterip, aynı anda güveni sağlamak çok zor ve zaman alıcı bir iştir.

Servis taşımacılığı, servis işletmeciliği çok önemlidir. Türkiye'nin geleceğini taşıyan  öğrenci servislerine gereken önem verilmelidir.  Servis şoförleri çocuk açısından aileden sonra en önemli kişiler arasındadır. Bu sebeple servis seçiminde çok hassas davranılmalıdır. Sadece servisin gittiği güzergahlar, yerler değil servisin içinde neler konuşulduğu, servis şoförünün hal ve davranışları,  servis şoförünün ahlaksız, küfürlü konuşup konuşmadığı, servis şoförünün çocuklarla iletişiminin nasıl olduğu  vs. gibi birçok faktör çok önemlidir. Çocukların en hassas dönemidir. Çocuklar bu hassas dönemde çevrelerinde gördükleri durumları kolayca alıp, uygulamaya başlarlar. Çünkü çevresel faktörlere en açık olduğu dönemleridir. Bu sebeple çocukların çevrelerinde iyi , güzel örnek teşkil edecek bireyler olması çok önemlidir.  Bunun yanı sıra güvenilir olması  çok önemlidir.   

Bütün bu sebepler başta toplum olmak üzere hepimizin , bazı kurum ve kuruluşların,  tüm bireylerin ortak sorunu, ortak problemidir. Hepimize düşen görevler bulunmaktadır. Sizi bütün bu dertlerden kurtaracak  mükemmel cihaz,  son teknoloji Kişi Takip/ortam dinleme cihazını geliştirdik. İster servis aracının nerelere, hangi güzergahlara girdiğini kontrol edin ister ortamda ne konuşulduğunu dinleyin.  Gps teknolojisi ile çalışan bir çakmak ebatlarındaki Kişi Takip/ Ortam dinleme cihazı bir sim kart aracılığı ile çalışır.  Bu cihaz sayesinde ortamdaki en ufak bir sesi bile dinleyebilirsiniz. Kişi takip cihazı gps (konum belirleme) özelliği sayesinde içinde bulunan koordinatları  sim kart aracılığı ile size yollamaktadır.  Küçük tasarımından dolayı servis aracına, çocuğunuzun çantasına vs. rahatlıkla koyabilir, kolay kamufle edebilirsiniz.  Hemen hemen her yerde kullanabileceğiniz Sail Takip/ Dinleme cihazı ile aklınızdaki tüm soruların silinme zamanı geldi. Sizler ve çocuklarınız bizim için önemlisiniz.  Hayatımızda bazı şeyleri kaderine bırakmamalı, tedbirler almalıyız. Kişi takip/ ortam dinleme cihazlarımız siz alıcılarını beklemektedir. En kısa zamanda bize uğramayı ihmal etmeyin.