Bebeklik dönemi hem bebek için hem ebeveyn için çok hassas ve önemli bir dönemdir.  

Bebek telsizleri neden gereklidir?

Bebeğin uyuduğu odada havanın temiz olması çok önemlidir.  Başka kişilerin nefesiyle kirletilmemiş, tozsuz, bakterisiz, bol oksijenli ,

maytsız bir hava bebeğin sağlığını  olumlu etkileyecektir.  Bu nedenle bebeğin başka aile bireyleri ile aynı odada yatıp, aynı havayı teneffüs etmesi yanlıştır.  Ancak bu durumda annelerin huzursuz olmasına neden olmaktadır.   Anne,  ya bebeğim ağlarsa, ya bebeğim ağladığında duymazsam gibi  endişeler taşımaktadır.  Bu endişeler de annenin rahatını kaçırmakta ve aklının hep bebeğinde olmasına neden olmaktadır. İşte tam bu noktada Bebek Ses dinleme telsizi denilen ses iletim cihazları anne babaların imdadına yetişmektedir.   Ortam dinleme cihazı ile ebeveyn , bebek odasındaki sesleri rahatlıkla duyabilir. Ebeveyn evin dışında da bebeğini bu ortam dinleyicileri sayesinde  dinleyebilir, bakıcısını da kontrol altına alabilir. 

Geceleri bebekleri ile aynı odada yatmayan anne ve babalar sabaha kadar bebeklerinin sesini bebek telsizi sayesinde dinleyebilirler.  Sadece geceleri değil gündüzleri de bebeklerini rahatlıkla dinleyebilir, kontrol altına alabilirler.  Bu cihazların birçok çeşidi bulunmaktadır. Ama en çok tercih edilen kuşkusuz Mini Ortam Dinleme cihazlarıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi dinleme cihazları ile ebeveyn sadece evde değil, evde olmadığı zamanlarda, iş de vs. birçok durumda cep telefonundan bebeğini dinleyebilir. 

Mini Ortam dinleme cihazı, düşük güç tüketimi ile taşınabilir ortam cihazıdır. Bu yönüyle pro dinleme cihazı birçok amaç için rahatlıkla kullanılabilir. Çok yönlü bir cihazdır.  Bebeğiniz içinde rahatlıkla kullanılabilir.  Cihaz bir sim kart aracılığı ile telefon gibi çalışır.  Cihazın içinde bulunan sim kartı aradığınız takdirde sorunsuz bir şekilde dinleme yapabilirsiniz. Dünyanın en küçük dinleme cihazıdır. Bebeğinizin odasında istediğiniz her yere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.  Sail güvenlik dinleme cihazı güçlü alıcısı sayesinde ortamdaki en ufak bir sesi algılar ve ses olduğu zaman otomatik olarak sizi arar.   Bebek Telsizi satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta sadece evde değil ev dışında da  bebeğinizi  dinlemenizi sağlayan  Mini ortam dinleme cihazlarıdır.  Zaman kaybetmeden bir bebek ses dinleme telsizi edinmenizi tavsiye ederiz.