Gün içerinde hiçbir ebeveyn çocuğundan haber almadan rahat bir şekilde hareket edemez. Çocuğunun nerede olduğu ve ne yaptığını merak eder. Çocuk takip sistemi ile tüm şüphelerden kurtulabilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Çocuğun üzerinde bir baskı oluşturmadan onu kontrol etmek mümkündür. Ayrıca kaybolma, kaçırılma gibi olumsuz durumlarda da ilk tercih olarak çocuk takip sistemine başvurulabilmektedir.


Sail güvenlik çocuk takip cihazı kullanımı oldukça basit bir üründür. Pil ömrünün uzunluğu sayesinde kullanımınız kesintisiz bir şekilde 4-5 gün boyunca devam etmektedir. Sail güvenlik çocuk takip aracı kolay taşınabilecek ve dikkat çekmeyecek boyutta bir üründür. Ürünü dilediğiniz yerde ve dilediğiniz kamufle çeşitleriyle kullanabilirsiniz.

Sail güvenlik çocuk takip sistemi operatör fark etmeksizin GSM teknolojisi ile çalışmaktadır. Öncelikle cihazı 2-2.5 saat kadar şarj ediniz. Bir sim kartı edinip bu sim kartının pin kodunu bloke ettikten sonra sim kartını takip cihazının içine yerleştirmeniz başlangıç için yeterli olacaktır. Sonrasında cihaza numara tanımlayarak dinleme ve konum özelliği aktif hale getirilecektir. İçerisinde bulunan sim kartına ait numarayı aradığınızda cihazın bulunduğu yerdeki sesleri dinleyebileceksiniz -cihaz sadece tanımlama yapılan numara tarafından dinlenebilir.- ve 'konum' yazarak bu numaraya mesaj attığınızda anlık konum bilgisi tarafınıza iletilecektir.

Hareket ve sese karşı duyarlı olan cihaz, bu özellik aktif olduğu takdirde ortamda bir ses duyulduğunda ya da herhangi bir yer değişikliği halinde cihaza tanımlanmış olan numarayı arayabilmekte ve ortamdaki sesleri dinletebilmektedir. Bu özellik sayesinde takip özelliğinin yanı sıra bebek odalarında dahi gece-gündüz kullanım imkanı sunmaktadır.

Sail güvenlik çocuk takip sistemi cihazını dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Cihazı çocukların çantalarına, kemerlerine, oyuncaklarına vb. takabilir ve dekoratif kılıflar kullanabilirsiniz. Gün içerisinde çocuğunuzun nerede olduğunu bilseniz bile takip cihazı sayesinde somut bir bilgi kaynağı elde etmiş olacaksınız.

Sail güvenlik çocuk takip aracının SOS özelliği (Acil Durum) sayesinde çocuğunuz da cihazın kullanım kolaylığından faydalanarak cihazı kullanabilecek ve okulda, parkta, kamplarda, alışveriş merkezlerinde vb. yerlerde acil durumlarda size ulaşabilecektir. 

Sail güvenlik çocuk takip sistemi cihazı hemen hemen her yerde kullanılabilen konforlu ve kullanımı basit bir üründür. GSM teknolojisinden faydalanıldığı için telefon sinyalinin olmadığı yerlerde kullanımda sorun yaşanabilmektedir. GSM sinyalinin olduğu yerlerde cihazı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.