Sail güvenlik hayvan takip programını büyük ve küçük fark etmeden hayvanlarınızda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın yanı sıra yaptığınız iş alanına göre çiftliklerde, meralarda sail güvenlik hayvan takip cihazını büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarınıza takarak gece ve gündüz hayvanlarınızın nerede olduğundan haberdar olabilirsiniz.

Sail güvenlik hayvan takip cihazı boyut olarak oldukça küçük ve taşıması kolay bir üründür. Hayvan takip aracını büyükbaş veya küçükbaş hayvanlarınızın boyun ve ayak bilekleri kısımlarına rahatlıkla takabilirsiniz.


Sail güvenlik hayvan takip cihazı kullanımı oldukça basit bir üründür. Ürünü kullanmaya başlamadan önce 2-2.5 saat olacak şekilde şarj etmeniz önerilmektedir. Sonrasında edinmiş olduğunuz sim kartını cihaza takarak ve ürün için özel geliştirilmiş olan uygulamayı mobil cihazınıza indirerek hayvan takip cihazını kullanmaya başlayabilirsiniz.


Tüm mobil telefonlarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz 'sail track' uygulaması sayesinde nereye giderseniz gidin hayvan takip cihazının takılı olduğu hayvanınızdan haberdar olabilirsiniz. Cihazın üstün konum belirtme özelliği ile doğru ve tam zamanlı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Hayvan takip cihazınız şarjı dolduktan sonra 4-5 gün süresince kesintisiz bir şekilde kullanıma hazır hale gelecektir. Özellikle bu cihazların takıldığı çiftlik hayvanları göz önünde bulundurulduğunda çiftlik hayvanlarınızın daha geniş alanlarda dolaşma ve otlanma olanağı doğmuş olacaktır. Hayvan sahiplerinin kullanmaları sonucunda oldukça rahat edecekleri bu ürün GSM / GPRS şebekesi ve GPS uydularına göre yapılmış ve son derece gelişmiş bir üründür.


Sail güvenlik hayvan takip cihazının içinde bulunan sim kartı numarasına kendi mobil cihazlarınızın mesaj kısmından 'konum' yazarak sms attığınızda mevcut olan konum anında tarafınıza iletilecektir. Daha önceki konumları da uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Mobil telefonunuza Google Play Store ya da App Store'dan indirmiş olduğunuz 'Sail Track' uygulmasından faydalanarak hayvan takip aracınızın konum frekansını ayarlayabilir ve şarj ömrünü uzatabilirsiniz. Uygulama üzerinden belirlenen alan dışına çıkıldığında veya cihazın etrafında hareket algılandığında mobil cihazınıza uyarı gönderilmektedir.

Sail güvenlik hayvan takip programı ile gittiğiniz her yerde büyükbaş, küçükbaş veya evcil hayvanlarınızı takip edebilirsiniz. Kaybolma, kaçma gibi durumlarda ilan bastırma-haber yapma-sosyal medya aracılığı ile arama yapma vb. şekilde zaman ve uğraş gerektiren uygulamaları en aza indirerek hayvan takip cihazınız ile hayvanınızın gittiği yeri kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Sail güvenlik hayvan takip cihazının ve 'Sail Track' uygulmasınının uygun ve gelişmiş koşulları kullanıcıya herhangi bir sorun yaşatmadan, rahatlıkla kullanım imkanı sunmaktadır.