Birçok iş yeri araçlarını takip etmek ister.   İ şyeri sahibinin aklı çalışan personeli kimlerle görüşüyor, nereye gidiyor. Planda olmayan, plan dışı bir güzergaha gidiyor mu? gibi sorular ile meşgul olmaktadır.  Bu soruların cevapları işletme için büyük önem arz etmektedir.

Bazen sadece konum takibi işe yaramayabilir, işveren için araç için de ne konuşulduğu çok önemlidir.  Tam bu noktada araya Araç İçi Dinleme cihazı girer. İşverenin,  personelinin müşteriyle ne konuştuğunu bilmesi onun en doğal hakkıdır.  Araç içi  Dinleme  cihazını genellikle çok ortaklı şirketler, emlakcı, pazarlama şirketleri, araç kiralama gibi firmaların tercih ettiği çok önemli bir cihazdır.  Araç dinleme  cihazlarının fiyatları da  çok uygundur.  Kullanımı ve kurulumu son derece basit olan dinleme cihazı bir sim kart aracılığı ile kolaylıkla çalışır.  Pro Ortam dinleme  cihazının pil ömrü kesintisiz kullanımlarda  4 5 saat, ara ara kullanımlarda 4 5 gün dayanmaktadır.  Ortamda ses olduğunda otomatik arama özelliği vardır.  Bozuk para ebatlarındaki Ortam dinleme cihazınızı rahatlıkla   her yere rahatlıkla koyabilir, kolay bir şekilde kamufle edebilirsiniz. Mini ortam dinleme cihazı  yüksek kalitesi sayesinde en ufak bir sesi bile algılar. Ortamda konuşulanları rahatlıkla duyabilir, anlayabilirsiniz.  Mini Dinleme cihazımız Dünyanın en küçük ve kapsama alanı en geniş dinleme cihazıdır.   Dekoratif görünümü sayesinde sadece araç içinde değil eviniz de ve ofisinizde de kolay bir şekilde kamufle  edebilir,  dekoratif eşya olarak da kullanabilirsiniz.  

Günümüz koşulları ne yazık ki bizde böyle ihtiyaçların doğmasına sebep olmuştur. İnsanlar hayatında tehdit oluşturabilecek durumlar için önceden önlem, tedbir alma yoluna girmek zorundadır.  Yoksa daha kötü sonuçlar doğabilir. Ortam Dinleme cihazlarına duyulan ihtiyaç çok eskilere dayanmaktadır. İnsanlar dinleme cihazlarını önceleri casusluk ve istihbarat amaçlı kullanmaktadır.Günümüz koşullarında bu amaçların yanına birçok yeni amaç daha geldi.   Bütün bunlar gösteriyor ki insanların güven ve inanma  olgularına karşı  gittikçe inançları azalmakta ve onlar da bu durumu en aza indirgemek için  yeni yeni  yollar aramaktadırlar. Sail Güvenlik olarak bu konuda bize güvenebilir, Ortam dinleme cihazları ile aracınızı, evinizi, ofisinizi 7/24 rahatlıkla dinleyebilir, güvenlik seviyesini üst seviyeye getirebilirsiniz.