Geçenlerde internette hayvan sevgisi üzerine yazılar okuyorken bu başlık çıktı karşıma, bir hayvansever olarak ilgimi çekti hemen tıklayıp okumaya başladım .   Antalya da pitbull cinsi köpeğini kaybeden bir kişi sokak  sokak  köpeğini arayıp, kayıp ilanı bastırıp bunu tüm sokakların duvarlarına asarak köpeğini arıyormuş.

Çok üzüldüm adamın haline demek ki onun için o kadar değerliymiş ki  işini gücünü bırakıp , bu kadar zahmet ve emek verip köpeğini aramaya koyulmuş.  Bununla da kalmayıp köpeğini bulana para ödülü vereceğini de bildirmiş.

Bu beyefendinin düştüğü duruma sizler de düşmeyin diye  Köpek Takip Cihazı geliştirdik.  Köpek takip çipinin ebatı, şekli itibariyle köpeğinizin tasmasına rahatlıkla takabilirsiniz. Gps köpek takip cihazının 6 gün pil ömrü vardır. 2 saat içerisinde kolaylıkla şarj edilebilir.   Köpek takip çipi çok hafiftir. Köpeğiniz tasmasında ağırlık hissetmez. Tek yapmanız gereken köpek takip cihazına sim kartınızı yerleştirmek.  Sim kartınızı yerleştirdikten sonra açma kapama tuşuyla hayvan takip çipinizi rahatlıkla açabilirsiniz.  Cihazınızı açtıktan sonra bir iki küçük işlemden sonra köpek takip çipini köpeğinizin tasmasına yerleştirebilirsiniz.   Gps köpek takip cihazı sayesinde köpeğinizi istediğiniz ortama rahatlıkla bırakabilir, yurtdışından bile köpeğinizin konumunu alabilirsiniz.  Köpeğinizin çalınma, koybolma durumlarında köpek takip tasması sayesinde köpeğinizin yerini, konumunu  görebilirsiniz. Köpek Takip cihazı fiyatları da çokça uygun.  Hayatımızda bazı şeylerin zamanında yapılması lazımdır. Aksi takdirde istemediğimiz, kötü, bizi üzen durumlarla karşı karşıya gelebiliriz.  Yukarıda bahsettiğimiz pitbull köpeğini kaybeden beyefendi önceden tedbir almış olsaydı belki köpeğini kaybetmeyecek ve üzülmeyecekti. Sizler de elinizde imkan varken ve hala çok tatlı, şirin dostlarınız yanınızdayken önceden tedbirler alıp onları korumanın yollarını aramalısınız.  Hayvan Takip cihazları sadece köpekler için değil birçok hayvana uygun tasarlanmıştır. Hayvan takip sistemini kedi, köpek, manda, öküz, inek, koyun  gibi hayvanlarınıza da rahatlıkla takabilirsiniz. Özellikle Hayvan gps takip sistemi büyükbaş hayvan sahiplerinin daha çok ihtiyacı olan bir cihazdır. Günümüzde fiyatlarından dolayı büyükbaş hayvan hırsızlığı artmaktadır.  Bu ve bu gibi vakalar için hayvanlarımızı güvence altına almalıyız. Aksi takdirde maddi manevi anlamda çok üzülebiliriz.