Son zamanlarda çevremizde yaşananlar, duyduklarınız hepimizi derinden etkiledi. Her ebeveyn sürekli bir korku içerisinde, adeta  her an diken  üzerinde. Okul servislerine bile güven azalmış durumda.Okul kapılarının önü anne babalarla dolu, her an çocukları bir yere gidecek,  kaçacak ya da kaçırılacak endişesiyle yaşıyorlar.

Siz anne babalar daha rahat içleri huzurlu olsun diyerek Sail Güvenlik olarak Çocuk Takip Cihazı geliştirdik. Çocuk Takip Cihazımız sayesinde an an çocuğunuzun nerede olduğunu ,nereye gittiğini rahatlıkla takip edebilirsiniz.  

Dünya da hızlı bir küreselleşme boy göstermektedir.  Küreselleşmenin olumlu olumsuz birçok etkisi,özellikle de kişilik gelişimi, psikolojik gelişimi tam oturmayan çocuklarımızı çok fazla etkilemektedir.  Bu durum  avantaj olan bir durumu dezavantaj konumuna getirmektedir. Özellikle çocuklarımız teknolojiyi amacının dışında kullanarak ona olumsuz bir çehre  kazandırmaktadır. Örneğin; çocuğumuza telefon alsak bunu amacının dışında  aşırı derecede oyun oynayarak, aşırı derecede sosyal medyada zaman geçirerek ve daha nice boş zaman harcayacak uğraşlarla zamanlarının büyük bir bölümünü geçirirler. Teknoloji tamamen çocukları etkisi altına alıp çocukların asosyalleşmeye   başlamasına sebep olur.

Çocuğunu merak eden anne baba  çocuğuna telefon aldığı için pişman oluyor, çareyi  başka  çözümlerde aramaya başlıyorlar. İşte tam bu noktada Sail Güvenlik Takip cihazı  siz anne babalara hızır gibi yetişiyor.

Çocuk Takip Cihazı / Akıllı Kol Saati sayesinde çocuğunuz telefon  kullanmadan ikili konuşma özelliğiyle çocuğunuzla  rahatlıkla iletişime geçebilecek,  akıllı telefonunuzdan her an çocuğunuzun nereye gittiğinden, neler  yaptığından haberdar olacaksınız.

Bununla da kalmayıp Çocuk Takip Cihazımız, birçok özelliği  bünyesinde bulundurmaktadır. Acil durumlarda SOS uyarısı özelliği sayesinde müdahale edebileceksiniz.  Çocuğunuz günde kaç adım yürümüş, kaç kalori yakmış bunları takip etme şansınız olacak.

Sail Güvenlik olarak geliştirdiğimiz  Çocuk Takip Cihazı/ Akıllı Kol Saatini, şekli itibariyle, ağırlığı itibariyle çocuğunuz çok kolay bir şekilde  üzerinde, çantasında taşıyabilir. Ya da Akıllı Kol Saatini çocuğunuzun koluna rahatlıkla takabilirsiniz.Çocuk Takip Cihazı/ Akıllı Kol Saati sayesinde anne babalar daha rahat edecek çocuklar daha güven içerisinde yaşayacaklar. Anne babanın zihnindeki çocuğum nerede? Çocuğum okuluna gitti mi? Çocuğum okuldan kaçacak mı? Çocuğum nerelere gidiyor? Hangi ortamlara giriyor gibi düşünceler silinecek, Çocuk Takip Cihazı/Akıllı Kol Saati sayesinde anne babalar  artık rahat nefes  alacak.