dinleme cihazı yasal boyutu   

Telefon dinleme programları, çocuklarınızın güvenliğini sağmanız, onları kontrol altında tutmanız için hazırlanmış cihazlardır. Bu cihazları tehdit, şantaj ve kötü amaçlı kullanım amaçları ile kullanmanız T.C yasalarına göre suçtur ve bunu unutmamanız gerekir!

Dinleme cihazlarını yada benzeri program ve yazılımları gizli bilgi edinme amaçlı olarak kullanımda kişi bunları 2. Veyahut 3. Kişi ile paylaşmadığı sürece yasal anlamda sorun teşkil etmemektedir. Dinleme cihazı kullanıcısının sorumlulugundadır. Eğer ki bu cihazın yasal boyutlarından tam emin değilseniz aldığınız firmadan öğrenin yada diğer bir yöntem ise ; hukuk bürosundan hukuki danışmanlık alınız. Böylelikle bu cihazı satın almak ve kullanmakla hukuki olarak kullanıcı olduğunuzu beyan etmiş olursunuz.

 

Sail güvenlik dinleme cihazını satın alıp kullanmakla cihazın kullanım amacı sorumluluklarını kabul etmiş bulunmaktasınız. Sailguvenlik.com adresinden tanıtımı ve satışı yapılan ürün teknolojinin kullanımına bağlı herhangi bir kanun yada yasal uygulamaya tabii tutulamaz. Ürünler üçüncü sahışların kişisel gizlilik haklarını ihlal etmediği sürece yasal boyutta satın alınmasının yada kullanılmasının suçu yoktur.

Hiçbir durumda firmamız bu ürünlerin uygunsuz kullanımından doğan sorumluluğu kabul etmeyecektir. Alınan dinleme cihazı bunların kullanıldığı yargı alanlarının kanunları çerçevesinde çalıştırılıp kullanılmalı, bu amaç dışında kullanımdan ise tamamı ile kullanıcı sorumluluğundadır.