ortam dinleme cihazı

Son yıllarda teknolojinin hızlı gelişimi insanların yeni gereksinimlere ihtiyaç duymasını sağladı. Bu gereksinimlerden birisi olarak karşımıza, ortam dinleme cihazları çıktı. Ortam dinleme cihazları, gelişen teknolojinin en başarılı ürünlerinden bir tanesi konumunda. Nitekim yapılan araştırmalar, son dönemde ortam dinleme cihazlarının sayısının oldukça attığını ortaya koymakta. Hal böyle iken her ürünün aynı kalitede olmadığı oligapol piyasasından, tam rekabet

piyasasına doğru bir geçiş süreci başladı. Bu süreçte de adını ve kalitesini ortaya koyan Sail Güvenlik, profesyonel micro ortam dinleme cihazını, müşterilerin ayağına götürüyor. Ürünün özelliklerine değinecek olursak eğer, dinleme cihazlarında en önemli unsurlardan olan ses kalitesi, diğer cihazlar ile karşılaştırıldığında en iyisi. Bunu yanı sıra ebat olarak da beklentilerin üstüne çıkmayı başaran profosyonel micro ortam dinleme cihazı (böcek), 13 X 34 X 42 mm ölçülerinde. Bu ölçüler de bir madeni paranın ölçüleri ile hemen hemen aynı olduğu anlamına geliyor.

Cihaz Nasıl Kullanılır?

Cihazın çalışma mantığı GSM teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde ürün içine yerleştirilen sim kart vasıtası ile dinleme işlemi gerçekleştirilir. Yani dinlemek istediğiniz ortama ürünü gizledikten sonra dilediğiniz anda cihazın içine yerleştirmiş olduğunuz sim kartı telefonunuzdan arayarak dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Avea, Vodafone ve Turkcell operatörlerinin hepsini destekleyen ortam dinleme cihazını arama yapmanın yanı sıra SMS yolu ile de aktif hale getirebiliyorsunuz. Cihazın kullanım bilgilerinde yer alan kodları SMS yolu ile cihaza gönderdiğinizde, belirli aralıklarla sizi arayarak dinleme işlemini gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Fiyat ve Teslimat Detayları

Uzmanlar tarafından profesyonel bir şekilde tasarlanan ürün, sade bir görünüme sahip. Bu sayede de rahatlıkla gizleyebilmekte ve gizledikten sonra da dikkat çekmediği için dinleme sürecinde herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Satış ve teslimat konusuna değindiğimizde ise, Sail Güvenlik'in müşterilerinin çıkarlarını gözettiğini görmekteyiz. Geçici bir süreliğine 200 TL olan ürün için verilen siparişler mesai saatleri içerisindeyse aynı gün içerisinde kargoya verilir. Kargoya verilen ürün sabit kalite hızlı teslimat anlayışı ile en geç 2 gün içerisinde müşterilerin eline ulaşır. Üstelik kargo ücreti de firma tarafından karşılanmaktadır.

Öte yandan müşterilerden talep gelmesi durumunda gizli paket yöntemi ile teslimat işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Dünyanın en küçük dinleme cihazı özelliğini taşıyan profosyonel micro ortam dinleme cihazına sahip olmak için yapılması gereken tek şey Ortam Dinleme Cihazı sayfasından ürünlere erişmek ve sipariş vermek. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra geriye kalan tek şey cihazı teslim alıp kullanmaya başlamak.