Ampul dinleme cihazı size aradığınız birçok özelliği sunacak bir cihazdır. En önemli özelliği fark edilmez oluşudur. Evinizdeki sıradan objeler gibi kimsenin anlayamayacağı şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede gönül rahatlığı ile kullanacağınız ortama yerleştirmeniz mümkündür. Evinizde aktif bir ampul olarak da kullanacağınız bu ürünün kesintiye uğraması gibi bir sorunu da yoktur. Işık yandığı sürece ortamı dinlemeye devam eder, ayrıca ışık kapandıktan sonra da 3–4 saat dinleme imkânı sunar. Bu özellikleri sayesinde en çok tercih edilen dinleme cihazları arasındadır. Kamufle etme, şarj etme gibi zahmet gerektiren durumlar söz konusu değildir. 

Ampul dinleme cihazını birçok amaçla birçok yerde kullanmanız mümkündür. Ev, ofis ve tüm kapalı ortamlarda kullanabilirsiniz. Bu cihazı güvenlik amacıyla alarm olarak kullanabilirsiniz. Örneğin, çocuğu olup çalışan ebeveynlerin akılları bakıcıya bıraktıkları çocuğunda kalmaktadır. Yüksek maliyet gerektiren kamera sistemlerini kuramayan ebeveynler tüm gün işlerinde endişeli olabilmektedir. Bu tür sorunların önüne geçebilmek amacıyla ebeveynler böylesi fark edilmeyen, çok amaçlı ve uygun fiyatlı ürünü alarak bakıcı ve çocuğun iletişimini dinleyebilir ve gönül rahatlığıyla çocuklarını bakıcı ile bırakabilirler.  

Evde bakıma muhtaç yaşlı, hasta kişilere bakım için gelen yardımcıların hastalara olan davranış ve iletişim şeklini öğrenebilmek amacıyla da yine bu cihaz kullanılabilir. 

Başka bir örnek vermek gerekirse ofis çalışanlarının işe adapte olup olmadıklarını, birbirleriyle ilişkileri vs. kontrol etmek isteyen bir müdür ofise ampul dinleme cihazı yerleştirerek bu durumu inceleyip kontrol altına alabilir. Ampul dinleme cihazı bu ve bunun gibi birçok amaç için kullanılabilmektedir. Bu tamamen kişinin tercihine kalmıştır. 

Ampul Dinleme Cihazı’nın Özellikleri ve Avantajları

  • Ampulü aktif olarak kullanabilmeniz mümkündür. Güçlü bir tasarruf ampulüdür.
  • Sim kart ile çalışmaktadır. Herhangi bir operatörün sim kartı olabilir. Bu özelliği sayesinde yurtiçi ve yurt dışı her yerde dinleme imkânı sunar (GSM frekansının olduğu her yerde).
  • Güçlü mikrofon özelliği ile tüm odayı rahatça dinlemenizi sağlar.
  • Işık açıkken cihaz şarj olur. Böylece ışık kapatıldığında dahi içerisindeki güçlü batarya sayesinde 3–4 güne kadar dinleme yapabilir. Cihazı ayriyeten şarj etmeye gerek yoktur.
  • Fark edilmeyecek kadar sıradan bir üründür.

Ampul Dinleme Cihazı’nın Kurulumu ve Kullanımı

  1. Ürünü teslim aldıktan sonra ürünün ön kapağı açın.
  2. Pin kodunu iptal ettiğiniz herhangi bir operatöre ait sim kartını içine yerleştirin.
  3. Ürünün ön kapağını kapatın.
  4. Ürünü herhangi bir ampul girişine takın ve ışığı bir süre açık bırakın.
  5. Son olarak ürünün içerisindeki sim kartını arayın ve dinlemenize rahatça başlayabilirsiniz.

NOT: Kullanacağınız sim kartın içerisinde dakika, sms paketi olmasına gerek yoktur. Kartın aktif bir hat olması yeterlidir.

Sail Güvenlik güvencesi ile bir yıl garantili, faturalı ve IMEI kayıtları yapılmış bu cihazı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Cihaz ile ilgili sormak istedikleriniz için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.