Yaşlılık; organizmanın giderek biyolojik verimliliğini yitirmesi, çevresine uyum kurmada zorluk çekmesi ve direnç mekanizmalarındaki gerileme olarak  tanımlanabilir.  

Hemen hemen hepimizin yaşlı anne babası, ninesi ya da dedesi illaki bulunmaktadır.  Yaşam bir döngüden ibarettir. Her doğan canlı doğar, büyür, yaşar ve ölür. Bu doğanın yadsınamaz kanunlarındandır. 

Yaşlı insanların bir süreden sonra hastalıkları, ağrıları, sızıları artar ve bakıma muhtaç hale gelirler.  Hele hele günümüzde bu olaylar daha erken gerçekleşir. Çünkü eski zamanda hormonlu, kalorili vs. bu tarz yiyecekler bulunmamaktaydı.  İnsanlar bol oksijenli doğal ortamlarda sağlıklı bir şekilde ve stresten uzak yaşamamaktaydı. Günümüz koşulları neredeyse bu imkanları imkansız hale getirdi.  İnsanlar bu ve bu gibi sebeplerden dolayı daha erken hastalanmakta, daha erken yaşlanmaktadır. 

Günümüz koşulları hele hele de metropol şehirde yaşıyorsak evin tüm bireylerini çalışmak, bir uğraş peşinde koşmak, zorundadır. Hal  böyleoluncada ninelerimizi, dedelerimizi ya da yaşlıysa anne babamızı tanımadığımız hasta bakıcılara emanet ediyoruz. Peki ne kadar tanıyoruz bu insanları? Başta kendimize bu soruyu sormalıyız. 

Evde  yaşlı bakımı oldukça zor ve karmaşık bir hizmettir. Hasta bakıcının sabır ve şefkat duygularının gelişmiş olmasıyla birlikte bakım ile ilgili bazı bilgi ve donanımlara da sahip olması gerekir. Bulduğunuz hasta bakıcı peki bu nitelikleri taşımakta mı? İnsanları tanımanın , anlamanın ne kadar karmaşık bir olgu olduğu şu dönemlerde cevaplarınızı tahmin edebiliyorum.   Çoğunuzun cevabı hayır olacaktır. Hiç tanımadığımız kişilere en değerlilerimizi emanet ediyoruz. O yüzden önceden temkinli, tedbirli, uyanık olmalıyız. Sizlerin aklı artık anne babanızda, ninenizde ,  dedenizde  kalmasın. Kişi Takip/ Dinleme cihazı sayesinde an ve an onları takip edebilir. Ortamda olan konuşmaları rahatlıkla dinleyebilir, uzaktan onları kontrol altına alabilirsiniz.   Dinleme Cihazı   Ortamdaki en ufak sesleri dahi güçlü  mikrofonu sayesinde  algılayabilir.  Kişi Taki/ Dinleme cihazı bir sim kart aracılığı ile rahatlıkla çalışır. Dinleme Cihazının çakmak  büyüklüğündeki ebatı sayesinde istediğiniz ortama rahatlıkla koyabilir ya da dedenize ninenize verebilirsiniz.    Onlar da acil  bir durum karşısında Dinleme Cihazının  bir tuşuna basabilirler.   Size de anında  telefonunuza anlık bildiri gelir.  Artık aklınız onlarda kalmasın. Kişi Takip/ Ortam dinleme sayesinde içiniz rahat, onlarda güven içerisinde olsun . Ortam Dinle Cihazının fiyatları da bir o kadar uygun.  Rahatlıkla Kişi takip/ ortam dinleme cihazını temin edebilirsiniz. Değerlerinize değer veriyoruz.