Mini ortam dinleme cihazları eskilerinin aksine artık daha küçük ebatlarda ve her türlü kullanıma uygun üretilmeye başlandı.Anneleriniz, Babalarınız ve Çocuklarınız artık daha güvende olmaya başladı..

Çocuklarımızı bakıcılara teslim ediyoruz ama neler olmuş bitmiş hepsini merak ediyoruz. Bakıcımız çocuklarımıza kötü mü davranıyor kötü sözler mi kullanıyor..

İşte bu merakların hepsini Sail Güvenliğin size sunduğu İme kayıtlı bir yıl garantili ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle güvenli bir şekilde çocuklarınızı bakıcılarımıza teslim edebilirsiniz.Bakıcınızı gizli bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Günümüzde yaşlı bakıcılarının hastalara olan kötü davranışları popüler olmaya başladı. Bunlara maruz kalmamak için Sail Güvenliğin size sunduğu mini ortam dinleme cihazını almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.Bu sayede yaşlı hastalarınızı bakıcınıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Diğer dinleme cihazlarından farklı olarak fiyatı, ebat, kalitesi , imei kayıtlı, garantili ve satış sonrası teknik servisle hizmetinizde olmasıdır...