Sail Böcek cihazları kişisel güvenliğiniz için üretilmiş olup alanındaki en kaliteli ürünlerdir. Evinizden işinize, çocuklardan yaşlılara güvenlik amaçlı kullanabileceğiniz en ergonomik ortam dinleme ve takip cihazlarıdır.

 

Sail Ortam Dinleme Cihazı ile bebeğinizin bakıcısını, iş aracınızda veya işinizde sizin hakkınızda neler konuşulduğunu, eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını dünyanın neresinde olursanız olun dinleyebilir, siz evinizde yokken evinize giren hırsızdan haberdar olabilirsiniz. Sail Ortam Dinleme cihazının bulunduğu ortamda en ufak ses olduğu takdirde sizi arama özelliği sayesinde güvenlik seviyenizi maksimum düzeye çıkarırsınız. Üstelik birçok satıcının ev eşyalarına gizleyerek sizlere çok yüksek fiyatlardan satmış olduğu bu ürünü ergonomik boyutları sayesinde siz kendiniz yapabilirsiniz.

 

Sail Takip & Dinleme Cihazı ile ise Sail Ortam Dinleme Cihazı ile yapabileceklerinizin aynılarını yapabilirken, köpeğinizin tasmasına koyarak kaybolma veya çalınma durumunda köğeğinizin, çocuğunuzun çantasına koyarak istediğiniz anda çocuğunuzun, alzaymır (alzheimer) hastalarınızın giysilerine yerleştirerek kaybolma ihtimallerine karşın alzaymır hastalarınızın ya da arabanıza yerleştirerek çalınma durumlarında arabanızın nerede olduğunu çok rahat şekilde öğrenebilirsiniz.