çocuk, anne, dede aileGüvenlik her geçen gün önemini biraz daha arttırıyor. Yakınlarımız sevdiklerimiz ne durumda nasıllar sürekli merak içerisindeyiz ve nerede olduklarını,nasıl olduklarını bilmek istiyoruz.. Malum iş hayatı yüzünden çocuklarımızı,anne babalarımızı evde bırakmak zorunda kalıyoruz. Hele ki anne veya babamız Alzheimer hastası ise aklımız gün içinde sürekli onlarda oluyor. Acaba evde mi yoksa...

dışarı mı çıktı gibi düşünceler yüzünden işinize adapte olamıyor ve onların güvenliğinden de tam emin olamıyorsunuz.

 

Alzheimer hastası olan anne veya babanız mı var ? Onların güvenliğini sağlamak mı istiyorsunuz? Bu sorunuza cevap olacak aklınızın anne ve babanızda kalması yerine siz her nerede olursanız olun onları takip edebileceğiniz bir takip cihazı ile onların güvenliğini sağlamış olacaksınız. Alzheimer Takip Cihazı ile artık yakınlarınız güvende.

 

Anne babanızın dışarı çıkması yada habersizce çekip gitmesi durumlarında kayboldu telaşına,başına bir iş mi geldi düşüncesine son vermek için kişisel takip cihazını kıyafetinin bir cebine,çantasının içine yada kıyafetlerinin iç kısmına monte edebilirsiniz. Böylelikle ortam dinleme ve takip cihazı sayesinde sevdiklerinizin nerede olduklarını bir SMS yolu ile öğrenebileceksiniz.

 

Yaşlıların ve çocuklarınızın takibi ve güvenliği konusunda sektörde öncü olan Sail Güvenlik takip ve dinleme cihazları sevdiklerinizin ve ailenizin güvenliğini sağlamanıza fazlası ile yardımcı oluyor.  Yaşlı anneniz ve babanız dışında çocuğunuzun da kaybolma yada kaçırılma durumuna karşı önlem alabileceğiniz gerek çantasına,gerek kıyafet ceplerine bu cihazı yerleştirerek güvenliği kendi elinizde tutmuş olacaksınız.

 

Çocuğunuz okul sonrası eve gelmek yerine başka yerlerde zaman geçiriyor olabilir. Size eve geldiğinde yalan söylemesi durumunda hemen uygun bir dille uyarır ve bundan sonrası için önlem alırsınız. Sevdiklerinizin güveni ve rahatı için Sail Güvenlik takip ve ortam dinleme cihazı ile kontrolün sizde olduğu rahat bir yaşam sürün.