Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazının kurulumundan bahsederek başlayalım; aldığınız SIM kartını cihaza takıp daha sonrasında karta kayıtlı olan numarayı telefonunuza kaydedin. Sail Track uygulamasını Google Play ya da App Store’dan telefonunuza indirip kurmanız gerekmektedir. Karta kayıtlı olan numarayı aradığınızda cihaz aktifleşecektir. Böylelikle başka herhangi bir kurulum gerektirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

Sail Track, bildiğiniz tüm dinleme ve takip cihazlarını bir kenara bırakmanızı sağlayacak üst teknolojiyle üretilmiştir. Tamamen kullanım kolaylığı sunan ve kurulum gerektirmeyen bu cihaz tam isteklerinizi karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

Özellikle ebeveynlerin tercihi olan bu cihaz size güvenli bir hizmet sunmaktadır. Çalışan anne babaların ortak sorunu çocuklarının okula giderken ya da gezmek üzere dışarıya çıktıklarında güvende olduklarını bilmektir. Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı tam da bunun için size destek oluyor. Çocuğunuz ister çantasına takabilir isterse de üzerinde bulundurabilir.

 

Anlık GPS Takibi sayesinde bulunduğu bölgeyi görebilir ve daha önce gezdiği yerleri de inceleyebilirsiniz. Bir diğer güzel özelliği ise yüksek kalite sesi algılama ve kayıt etme özelliği sayesinde ortamı dinleyebilir ya da daha sonra dinlemek üzere kayıt etme özelliğini kullanabilirsiniz.

 

Akıllı güç tasarrufu sayesinde 20 güne süren pil ömrü sunarak sizi sürekli cihazı kontrol etme derdinden kurtarıyor. Bu sayede uzun süre takip ve dinleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Birçok cihaz takibi ve dinleme özelliği sunarken kısa süreli hafızaları ya da zayıf pil ömürleri yüzünden sürekli cihazı kontrol etme durumunda bırakır.

Sail Track sizi bu detaylardan kurtarıyor ve konfor sağlayarak, yirmi (20) güne kadar dayanan pil ömrü sunuyor.

 

Cihaz sadece çocuklar için değil evcil hayvanlarımızda da kullanabileceğimiz geniş kapsamlı bir üründür. Kedi ya da köpek sahibi olanlar bilir ki; dışarı çıktıklarında kontrol altında tutması zor olabiliyor. Bu gibi durumlarda evcil dostunuz size bağımlı gezmese bile gittiği yeri görebilir takibini sağlayabilirsiniz. Gezi geçmişini görüntüleme sayesinde kolaylıkla gittiği yeri görebilir kaybolma durumunun önüne geçebilirsiniz.

 

Telefonunuzda uzaktan kontrol sayesinde cihazın yanında olmasanız bile kurulum anında cihaza kaydettiğiniz numaralara acil yardım çağrısı ve mesajı gönderme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde sevdiklerinizin başına gelebilecek olumsuz olayların önüne geçebilir, oluşabilecek tehdit ya da tehlikelerden sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

 

Teknoloji bu kadar değişip gelişmeye devam ederken ondan yararlanmak ve öncelikle kendimiz ve sevdiklerimiz için onu kullanmak en akıllıca çözüm olacaktır.  Son dönemlerde piyasa çıkan en güvenilir ve kalite ürünümüz olan Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı da tam size göre bir üründür.

 

Piyasada ki benzer birçok üründen daha uygun fiyat oluşu bütçenizi sarsmayacaktır.

Cihazla ilgili yaşadığınız problemde sitemizde bulunan numaralar üzerinden iletişime geçebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Site üzerinden benzeri ürünleri inceleyebilir blog kısmından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.