Son dönemlerde pek çok dinleme cihazı ve takip cihazının arttığını görmekteyiz.  Günümüzde sıklıkla başvurulan bu cihazlar sayesinde artık alternatifin artmasıyla birlikte daha iyisini ve daha kalitelisini seçmek siz alıcıların istekleri doğrultusundadır. Biz de bu isteklerinizi tek bir cihazda toplayarak Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı karşınıza çıktık.

Son zamanlarda görüp, duyabileceğiniz en iyi cihaz olduğu konusunda iddialı olduğumuzu siz de kullarak göreceksiniz. Teknik özellikleri olsun, kullanım kolaylığı olsun ve de en önemlisi kurulum gerektirmeden kullanım özelliği sayesinde ekstra uğraş gerektirmeden çalıştırabilirsiniz.

 

Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazının  teknik özellik demişken daha iyi anlaşılması için aşağıda sıraladık:

 1. İstediğiniz zaman GPS Takibi
 2. Dilediğinizde ortamı dinleme şansına sahipsiniz.
 3. Bulunduğu bölgeyi görmekle kalmayıp daha önce gittiği yerleri de gör
 4. Ortamdaki sesin kaydını sağlar daha sonrasında dinleyebilir
 5. Telefonunuzdan kontrol etme özelliği sayesinde istediğiniz zaman açıp ortamı dinleme ve bölgeyi görüntüleyebilirsiniz, isterseniz de kapatabilirsiniz.
 6. Sınır belirleyebilir, sınır aşıldığı durumda da size bildirim gelir.
 7. Sail Track’ın uygulaması sayesinden telefonunuzdan da kullanım kolaylığı sağlar.
 8. Akıllı güç tasarrufu sayesinde uzun süren (3 gün) pil ömrü sağlar.
 9. Üç farklı aparatı sayesinde dilerseniz mıknatıslı, dilerseniz kıskaçlı ya da askılık için olan aparatı tercih edebilirsiniz.

 

Cihazın nasıl kurulacağını ve kullanımından kısaca bahsetmek gerekirse;

Sail Track’ı elinize aldığınızda sim kartını takarak cihazı cihazı açabilirsiniz. Daha sonrasında telefonuzdan sim kartına kayıtlı numarayı arayarak cihazı aktifleştirebilir ve kullanıma başlayabilirsiniz.

Ortamı dinleyebilir ya da takip işlemini rahatlıkla telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Sail Track uygulamasını telefonunuza indirebilir ve yine uygulama üzerinden numara ekleme işlemi sağlayabilirsiniz. Olası acil bir durumda belirlediğiniz numaralara cihaz üzerinden yardım çağrısı ve mesajı gelecektir. Böylelikle size ulaşılamadığı durumlarda belirlediğiniz numaralara da iletişim sağlanabilir.

Yardım çağrısı cihaz üzerinde bulunan “SOS” düğmesine dört (4) saniye basılı tutulduğunda cihaz tarafından mesaj ve çağrı otomatik olarak iletilecektir. Böylelikle hızlı bir şekilde iletişim kurulacağı için müdahele etme imkanı ve kolaylığınız olacaktır.

Pil tasarrufu sayesinde  3 güne kadar kullanım imkanı sunan  Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı sizi sürekli şarj etme derdinden de kurtarmış oluyor. Üretimi tamamen müşterinin ihtiyacını karşılamak üzere olan bu cihazı aldığınıza asla pişman olmayacaksınız.

Küçük yapısı, ışık ya da ses çıkarmaması sayesinde dikkat çekmez. Çantada, evde, ofiste vb. yerlerde saklaması kolay olacaktır. Kullanım alanının çeşitliliği sayesinde dilediğiniz yerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Kullanım Yeri ve Alanları

 • Evcil hayvanlarınızın takibinde,
 • İstediğiniz ortamı dinlemede,
 • Çocuğunuzun gün boyu dışarıda nereye gittiğini,
 • Aile büyüklerinizin (özellikle bakıma muhtaç durumda olanlar) anlık takibini sağlayabilirsiniz.

Sail Track Takip, Dinleme ve Ses Kayıt Cihazı  ile birlikte sitemizden diğer ürünleri de inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.