Ortam dinleme cihazları bulunmadığınız ortamda konuşulanları dinlemek için paha biçilmez bir buluştur. Eskiden sahip olunması çok zor ve bir o kadar da maliyetli olan bu cihazlara ulaşım artık çok kolay hale gelmiştir. Üstelik bunları elde etmek ciddi maliyet ve gizlilik gerektirmeden her yerden rahatlıkla temin edilebilir. Farklı tür ve ebatlara sahip olan ortam dinleme cihazlarını Sail Güvenlik sitemizden inceleyebilir kendinize en uygun bulduğunuz ürünü temin edebilirsiniz.


Bu yazımızda ise sizleri sadece Sail Güvenlik aracılığıyla ulaşabileceğiniz dünyanın en küçük ortam dinleme cihazlarından birisiyle tanıştıralım: “Mini A9 Ortam Dinleme Cihazı.” Bu cihazın kendisi küçük fakat hünerleri oldukça büyüktür. Kapsama alanı oldukça geniş olan bu cihaz sim kart aracılığıyla çalışmaktadır. Telefon sinyali olan her yerde kullanımı mümkün kılmaktadır. Bu yüzden dünyanın neresinde olursanız olun, elinizde telefonunuz ve çevrenizde telefon sinyali varsa size her türlü kullanım imkânı tanımaktadır. Neredeyse madeni para ebatlarında olan bu cihazı küçüklüğü sayesinde kamufle etmeniz de oldukça kolaydır.


Mini A9 Ortam Dinleme Cihazı’nın özelliklerinden bahsetmek gerekirse;

  • Pil tüketimi oldukça düşüktür. Kesintisiz 4 – 4,5 saatlik pil ömrü vardır. Ara ara dinleme şeklindeki kullanımlarda ise pilin süresi 4 – 5 günlüktür.
  • Telefon sinyali olan her yerde kullanılır.
  • Madeni para boyutuna yakın olması her yere taşıma imkânı sunar.


Cihazın çok küçük olması oldukça fazla avantaj sağlamaktadır. İstediğiniz yere taşıyabilir, istediğiniz yerde gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Hatta dilerseniz dekoratif eşya olarak da kullanabilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde her yere uyum sağlayabilir, yanındaki ürünlerin yanında gayet hoş bir duruş sergileyebilir. Fakat göz önünde, açık bir şekilde durmasını istemiyorsanız sesleri rahatça duyabileceğiniz bir şeylerin içerisine yerleştirebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; bir saksının içi, pencere önü, televizyonun arkası, bir duvar süsünün içi veya üstü, bunlar ve benzeri birçok dekoratif ürün içine, yanına yerleştirip kolayca kamufle edebilirsiniz.
Görüldüğü üzere birçok özellik ve avantajla donatılmış bu cihaza artık rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Sadece Sail Güvenlik‘ te bulacağınız Mini A9 Ortam Dinleme Cihazı’ nın fiyatı da oldukça uygundur. Dilerseniz sitemizi inceleyip ürün hakkında sormak istediklerinizi iletişim kanallarından bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.