Dinleme cihazları, eskiden televizyonlarda izlediğimiz dizi ve filmlerdeki karakterlerin kullandığı, haberlerde operasyonlarda kullanıldığını duyduğumuz, bizlere oldukça ilginç, ulaşılmaz ve tehlikeli gelen bir tür tuhaf araçlardı. Bizlere göre bu tür cihazları sadece devlet adamları, varlıklı insanlar ve mafya diye tabir edeceğimiz tehlikeli kişiler kullanabilirdi. Gerek kötü amaçlar gerekse bir olayın iç yüzünü ortaya çıkarmak için kullanılan cihazlardı. Toplumca yaygın olan görüş buydu.


Günümüze baktığımız zaman ise bizler için sahip olunması ütopik olan bu ürüne ulaşım artık çok kolay ve az maliyetlidir. Bu cihazlara sahip olmak için öyle çok büyük bir olay yaşamış olmak, bir şeyleri kanıtlamak için almak da gerekmiyor. Kendiniz için çok daha yapıcı, olumlu amaçlarınız için de kullanabilirsiniz. Tabi ki ne amaçla kullanılacağı da tamamen kişinin inisiyatifine kalmış durumdadır.

Kullanım alanlarıyla ilgili birkaç örnek vermek gerekirse;

  • Çalışan anne-baba iseniz ve çocuğunuzu bir bakıcı ile evde bırakıyorsanız bir dinleme cihazı edinerek bakıcının gün içinde çocuğunuzla ne tür bir iletişim kurduğunu dinlemeniz mümkündür.
  • Çocuğunuz güvenmediğiniz bir arkadaşını evinize getiriyor ve odasında vakit geçirmek istiyorlarsa o odaya bir dinleme cihazı koyarak muhabbetlerini duyabilir ve hislerinizde yanılıp yanılmadığınızı net bir şekilde anlayabilirsiniz.
  • Çalıştığınız bir kurumda sizin hakkınızda asılsız iddialar ortaya atılmış ve bunların doğru olmadığını kanıtlamak istiyor iseniz dinleme cihazı sayesinde bu durumdan beraat edebilirsiniz.
  • Bir yakınınızın önemli bir konuda size yalan söylediğini düşünüyorsanız bir dinleme cihazı edinerek bu konudaki düşüncelerinizi aydınlığa kavuşturabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi dinleme cihazlarını çok büyük amaçlar için edinmenize gerek yok. Tüm bu örneklerde olduğu gibi daha birçok kişisel amaçlar için de kullanabileceğiniz bir cihazdır.
Günümüzde gelişen yazılım teknolojisi sayesinde farklı ebat ve türlerde dinleme cihazlarıyla hiç dikkat çekmeden gizlice dinlemeler yapabilmeniz mümkündür. Yeter ki cihaz, doğru yer ve zamanda orada bulunsun. Cihazı kullanacağınız yerde, dikkat çekmeyecek bir şekilde olmalı ve sesleri duyabileceğiniz bir yere koymanız önemlidir. Aksi takdirde ya fark edilir ya da sesleri sağlıklı bir şekilde alamayabilirsiniz. Tüm bunların önüne geçebilmek için kullanımınıza en uygun cihazı seçmeniz gerekmektedir. Kimi bozuk para büyüklüğünde kimisi ise bir ürün şeklini almış çeşitli dinleme cihazları mevcuttur. Bu cihazların boyutları gibi çalışma şekilleri de farklılık göstermektedir. Örneğin, elektrik, batarya ve sim kartı aracılığıyla oluşturulmuş cihazlar bulunmaktadır.

Sizler de dinleme cihazı edinmek istiyorsanız Sail Güvenlik farkı ile çeşitli tür ve ebatlardaki ürünlerimize ulaşabilirsiniz. Bu ürünlerimiz:

Dilerseniz sitemizden bu ürünleri inceleyip kendinize en uygun olanı alabilirsiniz. Ürünler ile ilgili sorularınız için bizlere iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.