Günümüzde kullanım sayısı oldukça fazla olan takip cihazları, bir çok konuda bizlere yardımcı olup kolaylık sağlamaktadır. Hayvandan eşyaya, otomobilden insana kadar çok geniş bir kullanım alanına sahip olan bu cihazlar, kaybolma olaylarını olabildiğince az zararla atlatılmasını ve bu olayların gerçekleşme ihtimalini minimuma düşürmek için geliştirilmiştir. sailguvenlik.com da teknik ekibiyle bu sistemi sizlerin hizmetine sunuyor. Takip cihazlarının kullanıldığı bazı alanlar aşağıda listelenmiştir ve detaylandırılmıştır. Bilgi edinmeniz açısından göz atmanız, ihtiyaçlarınızı ne oranda karşılayacağını kestirmenize yardımcı olacaktır.

  • Araç takip cihazı
  • Çocuk takip cihazı
  • Hayvan takip cihazı (büyükbaş ve evcil hayvanlar)
  • Yaşlı takip cihazı (Alzheimer hastaları vb.)

Araç Takip Cihazları

Hangi marka-model olursa olsun, araç takip cihazları araçlarınızın güvenliği için çok ön planda olan bir önlemdir. GPS sistemiyle çalışan takip cihazları, araçlarınızın kaybolma veya çalınması gibi durumlarda, aracınızın yerini kolaylıkla tespit etmenizi ve bu olaydan olabilecek minimum zararla kurtulmanızı sağlar.

Çocuk Takip Cihazları

Çocuklar, bazı erken dönemlerinde tehlikelere karşı tamamen savunmasızdır. Aslında ciddi ve tehlikeli olan şeyler, onlar için bir eğlence kaynağı olabiliyor. Bunların yanı sıra, aynı şekilde çocuğunuzun da kaybolma riskini göz önünde bulundurmanız şart. Bu ve benzeri olaylar için de sailguvenlik.com'un sizlere sunmuş olduğu takip cihazları yardımınıza koşuyor. Olası bir tehlikeli durumda, çocuğunuzun nerede olduğunu anında öğrenmek artık çok kolay. Öte yandan bu cihazları yine çocuklarınızın güvenliği için, konum izleme amacıyla da kullanabilirsiniz. 

Hayvan Takip Cihazları

Hayvancılıkla uğraşıyorsanız, veya evcil bir hayvana sahipseniz hayvan takip cihazları sizin için vazgeçilmez bir yöntemdir. Hırsızlık ve kaybolma gibi olaylarının çok yaşandığı evcil hayvanların, büyükbaş hayvanların ve küçükbaş hayvanlarınızın, bu olaylardan en az zararla atlatmanıza yardımcı olacak olan, hatta öncesinde izleyip önlem almanızı sağlayacak olan hayvan takip cihazları sailguvenlik.com ile sizlerle buluşuyor. 

Yaşlı Takip Cihazları

Bir çoğumuzun ailesinde yaşlı büyüklerimiz bulunabilmektedir. Kimi sağlıklı, kimi yaşlılığın getirdiği zihinsel problemlerle mağdur olabilir (Alzheimer vb).

Sağlıklı olma durumlarında dahi bazen sorunlar yaşanabilmektedir. Eğer sizde bu bahsettiğimiz durumun içerisindeyseniz ve sürekli tedirginlik yaşıyorsanız , takip cihazları sayesinde artık içiniz rahat olabilir. Diğer maddelerde de anlattığımız gibi, yaşlı takip cihazları da aynı şekilde gps sistemine sahip olup, olası bir kaybolma durumunda sizlerin en büyük yardımcısı oluyor. Sail Güvenlik ile hizmetinize sunulan bu cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçip, sorularınızı direkt olarak bildirebilirsiniz.