Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlara sahip olan insanların onlarla aralarında duygusal bir ilişki olduğunu biliriz. Hiç kimse bu sevimli dostlarının başına bir şey gelmesini istemez. Fakat, bazen hayvanlarımızın yaramazlık yapacağı tutar ve bir anda ortadan kaybolabilirler. İşte bu gibi durumlarda Sail Güvenlik olarak geliştirdiğimiz takip cihazımız ile sizlerin imdadına koşuyoruz.

Sail Güvenlik hayvan takip cihazı ile sağlığından endişe ettiğiniz, yanı başınızda göremediğinizde merak ettiğiniz hayvanlarınızın nerde olduğunu anında tespit edebiliyorsunuz. Hayvanınızın tasmasına taktığınız cihaz ile GPS sistemi sayesinde her nerede olursa olsun haberdar olabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken tasmaya yerleştirdiğiniz cihaza sim kart takmak. Artık içiniz rahat bir şekilde evcil hayvanınızı evde ve iş yerinde bırakıp dışarı çıkabilir, seyahat edebilirsiniz. Ters bir durum olduğunda zaten uygulama sayesinde bunu fark edeceksiniz.

Takip çipi oldukça hafiftir hatta evcil hayvanınız, üzerinde böyle bir nesne taşıdığının farkında dahi olmayacaktır. Ürünümüz imei kayıtlı ve garantilidir. Ayrıca bu saydığımız özelliklere ek olarak işlevsel özelliklere sahip olan bu ürün hakkında detaylı bilgi edinmek için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Çok sevdiği, arkadaş gibi gördüğü evcil hayvanından uzakta olduğunda içini endişe kaplayan kişilere önerimiz, Sail Güvenlik hayvan takip cihazı edinmeleri. Bu sayede onlardan her daim haber alıp içleri huzurlu bir şekilde dolaşmaya devam edecekler