Son dönemde dizilerde de karşımıza çıkan dinleme cihazlarının kullanımı ve çeşitliliğini gözler önüne seriyor. Yanlış bilinen bilginin başında ilk zamanlardaki gibi takip ve dinleme cihazlarının kullanımı karışık değildir. Zor ve anlaşılmaz ürünler tarihe karıştı. Artık her isteğe göre cihaz bulmak oldukça kolay bir hale geldi. Hal böyle iken ne için kullanmak istediğinize karar verdiğiniz takdirde ürünü bulmak artık çok kolay.
Günümüzde pek çok cihazda ses, ışık, titreşim gibi cihazı belli edecek özellikler bulunmamaktadır. Bu da ürünü daha iyi ve uzun soluklu kullanma şansı tanımanıza sebep oluyor.

Doğru bilinen yanlışları sıralamak gerekirse;
• Kullanmak istediğin anda bağlantı kopması; bunun için baz istasyonun olmadığı telefonun dahi çekmediği bir yer olursa bağlantı kopabilir. Aksi halde cihaz fark edilip etkisiz hale getirilmediği sürece cihaz konum bilgisi vermeye ve ortamı dinlemeye devam eder.
• Kurulumu ve kullanımı oldukça zor diyenler için; ürünün kullanım talimatını takip ettiğiniz sürece sizde anlayacaksınız ki kurulumu oldukça kolay. Ayrıca kullanımı cihazı çalıştırmaya başladığınız andan itibaren hiçbir zorlukla karşılaşmadan kullanmaya devam edebilir ve telefondan takip etmeye başlayabilirsiniz.
• Pil ömrü; bir diğer bilinen yanlışların başında ise pilinin yarım saat ya da 1 saat gibi kısa zaman içinde tükeniyor olması. Fakat dinleme ve takip cihazının pil ömrü, kesintisiz kullanımlarda 4-5 saat, ara ara kullanımlarda 4-5 gün ürün sadece takip amaçlı kullanılacaksa ara ara yapılan takiplerde ise 12 güne kadar pil ömrü vardır.
• Ortamdaki sesleri ayırt edemeyecek kalitede olması; cihaz bulunduğu ortamdaki en ufak sesi dahi güçlü mikrofon yapısı sayesinde ayırt eder ve size kaliteli bir hizmet sunar.
• Cihazların operatör sorunları; burada bulacağınız tüm cihazlar operatörlerle (Vodafone, Avea ve Turkcell) uyumludur. Herhangi bir sorunla karşılamazsınız.
Burası Dinleme ve Takip Cihazı aldığınızda sorunsuzca kullanabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Herhangi bir teknik sorunla karşılaştığınızda teknik destek hizmetinizde sunulmakta.
Herkesin gönül rahatlığıyla kullanabileceği bu ürün sayesinde içiniz daha rahat olacak. Eşler, ebeveynler, patron ve çalışanlar, evde hizmet ve bakım sunanların rahatlıkla kullanacağı cihazı sizlere sunuyoruz.
Sadece kişiler için değil arabaya, çantanıza, evde bulundurduğunuz kasa vb. yerlere bıraktığınız takdirde olası çalınmalar da eşyalarınızın nerede olduğunu bulabilir ve yaşadığınız sıkıntıyı en az hasarla atlatma şansına sahip olursunuz.
Önceki blog yazılarında da görebileceğiniz üzere ürünün kullanım çeşitliliği oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.
Kullanım alanına göre ürünün çeşitliliği size farklı imkanlar da sunacaktır. Örneğin; çocuklar için ayrı, hayvanınız için ayrı, eşyalarınız için ayrı özelliklere sahip ürünleri sayfada detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Haftanın her günü çalışma saatleri içerisinde yaşadığınız teknik sıkıntılardan dolayı destek alabileceğinizi unutmayın.
Güvenle alıp kullanabileceğiniz dinleme ve takip cihazı sayesinde eşyanızın güvenliğini arttırmış olacaksınız veya haberdar olmak istediğiniz kişiden haber alabilecek ve dinleme özelliği sayesinde konuşulanları duyabileceksiniz, böylelikle rahat bir uyku çekebilirsiniz.