Dinleme cihazlarına olan istek ve talepler gün geçtikçe artmakta olduğunu görmekteyiz. Günlük hayatta ihtiyaçların farklı ve kişisel yönde gelişmesi sonucunda dinleme cihazları ve takip cihazları artmakta ve çeşitlilik halka sunulmaktadır. Çoğu zaman takip cihazı yeterli gelmemektedir, bulunduğu ortamı dinlemek ve konuşulanları duymak için dinleme ve takip cihazını aramaktadırlar. 

Birbirine güven duymayan eşler için tercih edilen bu cihaz sayesinde istenmeyen olayların önüne geçilmiş olunuyor. Güven duygusu barındırmayan eşler arasındaki kopukluklar sebebiyle bu yöntemlere sıkça başvurulmakta. 

Karşılıklı güveni yitiren eşler arasında sıkça başvurulan yöntem olan dinleme cihazlarıdır. Eşi dışarı çıktığı zaman ya da işe giderken çantasına, cebine veya iş yerinde göremeyeceği bir yere bırakarak konuşmaları takip edebilir. Şüphelendiği herhangi biri varsa dinleyerek çözüme kavuşturabilir. Ya da aldatıldığını düşünüyorsa eline kanıt niteliğinde duyumlar alabilir.

Kimse böyle bir yola başvurmak istemezken, aldatılma olaylarının bitmesini, caydırıcılığın olmasını herkes ister. Bugün ki şartlarda ne yazık ki böyle bir caydırıcılık maalesef yok. 

Bu yüzden gerekli tedbiri alan eş bu yolla şüphelerini ya kanıtlamış olacak ya da yersiz olduğunu anlayacaktır.   

Eşinizin nerede olduğu da bu cihaz sayesinde öğrenebileceksiniz. Takip özelliğiyle konumu bulma şansına sahipsiniz. Eşiniz size gittiği yeri doğru mu söylüyor yalan mı söylüyor görebileceksiniz.

Ürünün Avantajları

  • Küçük oluşu
  • Kullanımı oldukça kolay
  • Android ve IOS uyumlu
  • GPS takip desteği


Hiçbir eş böyle bir şüpheyle yaşamak veya ilişkisine hiçbir şey olmamış gibi devam etmek istemez. Kafanızın rahatlaması için dinleme ve takip cihazı sizin işinizi görecektir. 

İşe yeni alınan elemana hemen güvenmek ve büyük sorumluluklar yüklemek neredeyse imkansızdır. Tanımadığınız için size zarar verip veremeyeceğini bilemezsiniz. Bu gibi durumlarda onu denemek sizin lehinize durumlar doğurabilir. Fark ettirmeden cebine veya çantasına atacağınız takip ve dinleme cihazı sayesinde gittiği yerleri yaptığı görüşmeleri dinleyerek size yalan söyleyip söylemediğini anlayabilirsiniz. 

Aynı durum patron ve personeller arasında da geçerlidir. Personellerin bulunduğu ortamlara yerleştirilen dinleme cihazı sayesinde ortamdaki konuşulanları patron dinlemiş oluyor. Şahit olduğum bir olayı aktarmam gerekirse işverenin katılmak istemediği ya da yetişemediği toplantıları ve görüşmeleri dinleme cihazı sayesinde haberdar olduğunu, gerekli karar ve tedbirleri aldığını öğrendim. 

Büyük şirketlerdeki görüşmelerin, toplantıların ve şehir dışında yapılan konferanslara her zaman yetişmek imkansız olabilir. Her zaman telekonferans yapma ihtimali olmadığı durumlarda dinleme cihazı büyük kolaylık sağlıyor. Hem işveren hem de işçi için kolaylık olan dinleme cihazı sayesinde daha rahat olacak. 

Cihazın kullanım mantığı oldukça basittir. 

  • Öncelikle anahtar konumunu "off" durumuna getiriniz.
  • Sim kartını takın ve konumu "on" durumuna tekrar getiriniz.
  • Yaklaşık 30 saniye sonra açılacaktır.
  • Cihazın içindeki numarayı aradığınız zaman otomatik olarak açılacaktır. 
  • "Konum" istediğiniz zaman cihazdaki numaraya mesaj attığınız zaman 1 dakika içinde konum bilgisi gelecektir.