cocuk takip, cocuk izleme

      Çocuk takip cihazı , Sail Güvenlik tarafından çocuklar için özel olarak tasarlanmış bir gps cihazıdır. Çift yönlü konuşma özelliği sayesinde  hem telefon hem de saat olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz akıllı bir saattir. Çocuklar için özel olarak üretilmiş mükemmel bir güvenlik aygıtıdır.

 

    Gelin şimdi gps akıllı kol saati, çocuk takip cihazının  özelliklerine ayrıntılı olarak değinelim. Kullanımı çok kolay olup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

  • İkili konuşma özelliği ile  kendi telefonunuzdan akıllı saati arayabilir, çocuğunuzda  aynı şekilde istediği zaman sizi arayabilir. Bu özellik ile istediğiniz , merak ettiniz zamanlarda çocuğunuza rahatlıkla ulaşabilmekte ve onu kontrol edebilmektesiniz.
  • Sos uyarısı özelliği ile 10 acil durum  kontağı belirleyebilirsiniz. Çocuklar bu özellik ile acil durumlarda acil butonuna basarak belirlediğiniz numaraları sistem otomatik olarak arayabilir ya da mesaj çekebilir.
  • Akıllı kol saatinin GPS , LBS , WIFI konumlandırma özelliği ile çocuğunuzun konumunu an ve an izleyebilir,çok hızlı bir şekilde  kontrol edebilirsiniz.
  • Çocuk takip cihazının  sınıfta bırak butonuyla çocuğunuzun derste olduğu zamanlarda cihazın sesini kapatabilirsiniz.
  • Bölge sınırlaması yaparak çocuğunuzun belirlediğiniz alanlar dışına çıkması durumunda uyarı alabilirsiniz. 
  • Akıllı kol saatinin çevre özelliği sayesinde çevrenizde bulunan en yakın hastahane , okul , oyun alanı gibi yerleri tespit edebilirsiniz.
  • Çocuk takip cihazı , akıllı kol saatinin zamanlama  anahtarı özelliği ile Android ya da Apple uygulamanızdan saati açıp kapatabilirsiniz.
  • Sail Çocuk takip, Akıllı kol saati ikaz özelliği ile  telefonunuzdan ikaz ayarlarına girdikten sonra hangi durumlarda  ikaz almak istediğiniz  seçenekleri seçerek o durumlarda size  mesaj gelmesini sağlayabilirsiniz.
  • Bunların dışında Akıllı kol saatinin adım ve kalori hesaplama gibi özellikleride bulunmaktadır. Çok yönlü bu mükemmel cihaza  istisnasız tüm çocuklar sahip olmalıdır.

             Çalışması ve kullanılması bir o kadar kolay olan çocuk takip cihazı / Akıllı kol saatini kullanmak için yapmanız gereken akıllı kol saatinin içerisine bir sim kart yerleştirmek ve açma kapama tuşuna basarak açma işlemini yaptıktan sonra gerekli birkaç ufak teknik adımları izleyerek Akıllı kol saati , çocuk takip cihazını aktif hale getirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve diğer ürünlerimizi incelemek  için bize https://www.sailguvenlik.com/  adresimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.