Dinleme Cihazı nedir?

GPS teknolojisi ile bir sim kart aracılığı ile çalışan bir çakmak boyutundaki cihazdır.

Evinizi, bakıcınızı, iş arkadaşınızı, şüphe duyduğunuz kişileri  Kişi Takip/Dinleme cihazı ile rahatlıkla takip edebilir, ne konuşulduğunu, kimlerle konuşulduğunu, en ufak bir sesi dahi güçlü alıcısı sayesinde dinleyebilirsiniz.

 Kişi takip / Dinleme cihazınızın  pil ömrü kullanımına göre değişmektedir.  Kişi takip cihazınızı takip maksatlı  kullanırsanız 12 güne kadar pil ömrü vardır. Dinleme maksadı ile kullanırsanız ise kesintisiz 4 5 saat ara ara 4 5 gün  kadar dayanmaktadır.  Kişi takip/Dinleme cihazı Vodofone ,  Turkcell, Avea tüm oparatörlerle kesintisiz çalışmaktadır.  Tek yapmanız gereken cihazın içerisine bir sim kart yerleştirmektir.      

Çağımızda maalesef  ki insanlara olan güven  çok büyük oranda sarsılmış durumdadır. İnsanlar sürekli birbirinin arkasından gizli, kötü bir takım fiiller yapmaktadır.  Çalışan anne baba mecburen çocuğunu birilerine emanet etmek zorundadır. Tanımadığı insanları evine, çocuğunun yanına almak zorunda kalan anne babaların aklı çocuklarında kalmaktadır. Anne babaların aklından   sürekli  acaba çocuğum evde mi? acaba çocuğumun başına bir şey mi gelecek ?acaba çocuğumun ihtiyaçları gideriliyor mu ?acaba çocuğuma nasıl muamele ediliyor ?acaba çocuğuma işkence mi ediliyor? acaba evime yabancı, tanımadığım insanlar mı giriyor? gibi milyon tane  soru geçmektedir. Aynı durum annesini babasını, dedesini ninesini tanımadığı hasta bakıcılara emanet eden bireyler için de geçerlidir.  İş arkadaşlarına güvenmeyen insanlar için de durum çok farklı değil. Onların da zihinlerinde birtakım acabalar var. Tüm bu düşüncelerden kafanızı artık sıyırıp, stres atmak siz değerli bireylerin en önemli hakkıdır. Ortam Dinleme/ Kişi Takip cihazı sayesinde tüm bu acabalarınızdan, korkularınızdan kurtulun. Hayatınız da gizli hiçbir şey kalmasın. Takip / Dinleme cihazımız küçük tasarımından dolayı kolaylıkla kamufle edilebilir.  Hemen hemen her yerde Sail Takip/ Dinleme cihazını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sadece  GSM sinyalinin olması yeterlidir.  Güvenlik önlemlerini üst seviyeye taşımak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm sorularınızı sorabilirsiniz.  Kişi takip/Dinleme Cihazı , Pro Ortam dinleme Cihazı,Çocuk Takip Cihazı ve birçok ürün için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.